Neler Yeni

Yeni sistem aldıktan sonrası

MertYS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Yağız Samaraz
Merhaba ben yeni bir hazır sistem sipariş ettim wn 10 pro deneme sürümü yüklü halde gelcek . Ben ne yapmaliyim direkt kullanabilir miyim yoksa format fln gerekli mi?
(Bu konularda acemiyim kusura bakmayın)

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Format değil.Montajlı geliyorsa windows deneme sürümü yüklüyorlar.Senin yapman gerekenler BIOS'tan xmp açman,Driverları kurup yüklemen ve stres testine sokman.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Samet KARAKAŞ
Kullanabilirsin. Windows deneme süresi bitince engellemiyor. Altta küçük bir yazı kalıyor yine kullanabiliyorsun. Sonrasında istersen normal sürüme geçirebilirsin tabii ki.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
W10 u lisanslı yap internette 10 TL kodları var forumda ücretsiz yapma yolları var. Bios güncelle güncelledikten sonra XMP aç çünkü bios update sonrası o da sıfırlanır. Ardından chipset güncelle ardından ekran kartı driveri yükle ve son olarak W10 update kontrol ettir ve oyunlara başla

G.P.U

80+ Silver
Merhaba ben yeni bir hazır sistem sipariş ettim wn 10 pro deneme sürümü yüklü halde gelcek . Ben ne yapmaliyim direkt kullanabilir miyim yoksa format fln gerekli mi?
(Bu konularda acemiyim kusura bakmayın)
Sanırım T**** sitesinsen aldın ama keşke freeDoss alaydın orjinal lisanslı keyler 70 TL dene trendyolda satılıyor

Şunları yap

1. 70 TL ye orjinal lisanslı key al ve kur

2.ekran kartında driver varsa en güncele getir

3.biostan ramleei vaad edilen hz e getir belki satan yer bunu yapmış olabilir tabi

4. İstersen lisanslı key almayabilirsin windows sana aşırı bi kısıtlama yapmaz bu yüzden oyunlar pek bi fark olmaz tabi 1 ay kullanırsın normal sonra kenarda windowsu etkinleştir yazısı cıkıcaktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,606
Üyeler
141,463
Son üye
muhammedsvm
Top Bottom