Arama sonuçları: *

1. LuckySs

ACER NİTRO 5 AN515-58 SES SORUNU

windowsu geri yüklesen sonra driverları baştan kursan olur gibi
  2. LuckySs

ACER NİTRO 5 AN515-58 SES SORUNU

driver'i nerden kurdun hocam?
  3. LuckySs

İşlemcim Cs'de 75 derece iken minecraft'ta 95?

haklısın ama arada 20 derece fark yaratacak kadar bir fark yok bence.
  4. LuckySs

İşlemcim Cs'de 75 derece iken minecraft'ta 95?

arkadaşlar bilgisayarı alalı 3 hafta oldu. Acer nitro 5 an515-57 modelini aldım. I7 12700h RTX 3060 var. Ekran kartı sıcaklığı gayet iyi ancak işlemcim minecraftta baya çıldırıyor. Çözümü sizce nedir? 1681578379 an515-58*
  5. LuckySs

Windows 11 usb algılamama

şimdi araştırcam çünkü hiç bios güncellemesi yapmadım benim anakartım da msi 1658528307 usbyi taktım hata düzeltme kısmı çıktı ve düzelt dedim düzeldi şu an teşekkürler herkes için (ileride birisi bakarsa usbyi 3.0 a taktım lazım olursa)
  6. LuckySs

hayır windows 11 pro kullanıyorum
  7. LuckySs

arkadaşlar klavye mouse kulaklık çalışıyor ama yeni cihaz takınca aygıta sadece güç veriyor üç farklı telefon taktım dosya için sormadı hem telefon hem pc ses kartımı taktım pc olarak algılamadı normalde algılardı webcam aldım bugün onu denemek için taktım kameram gözükmüyor güç var mı yok mu...
  8. LuckySs

Razer Blackshark V2 X Driver Sorunu

dostum foto atar mısın tam olarak ne diyor bende de aynı kulaklık var
  9. LuckySs

Her zamanki şansım:Aktivasyon kodu okunmuyor.

tabi nickim neden öyle zannediyorsun akşlgwafeşk eyw dostum ben şu kulaklığı test etmeye gidim görüşürüz
  10. LuckySs

3.karakter belli olsa denerim ama sadece hatırladığım kadarıyla 2'ydi veya Z de olabilir akflaoışjwfşjka çıldırcam 1651944835 AHA SON SATIR ARKADAŞLAR "MB2RU"muş aljfgawşjgwaj güzel tecrübeydi
  11. LuckySs

arkadaşlar valla bu benim şansım ne ya toplam 5 satır var kodda 4 satır rahat okunuyor 5.satırın ilk iki harfi MB sonu da 0 veya O ona benzer bir karakter Q değildi herhalde MB2 diye hatırlıyorum tam doğru olmayabilir MB2?O/0 şimdi herkes istediği kombinasyonu yazsın denicem tutturan varsa...
  12. LuckySs

Mc Eternal Mod Paketi̇

Arkadaşlar MC ETERNAL diye mod paketi var 377 mod var açmaya çalışıyorum açılmıyor ya 16GB ram var mod paketinin hakkında kısmında 8GB verirseniz oyuna ok diyor 10gb verdim 10,5 gb yedi yine açılmadı çıldırcam 2 gündür uğraşıyorum mod paketi de güzel oynamak istiyorum sanal bellek de açsam mı...
  13. LuckySs

Ders Çalışma Hevesi Gelmiyor

Arkadaşalar 16 yaşıdanda 10.sınıf öğrencisiyim.Fen lisesinde okuyorum sınıfım baya iyi hepsi baya çalışıyor ama ben yok heves gelmiyor dersi de dinlemiyorum bugün matematik hocam dedi ödev de yapmıyorsun ders de dinlemiyorsun bak ipin ucunu kaçırdın yakala artık dedi zaten ipin ucunu kaçırma...
  14. LuckySs

Hüngür Hüngür Ağlatacak Aşk Filmleri/Dizileri

konusu bilim kurgu gerilim diyor bana ana konusu aşk olan lazım aslında
  15. LuckySs

Hüngür Hüngür Ağlatacak Aşk Filmleri/Dizileri

Film dizi sektörüne biraz uzağım eğer biliyorsanız böyle bir film/dizi yazarsanız çok sevinirim. (Yabancı veya Türk sallayın bakıp alıcam)
  16. LuckySs

Müzikte Sesim Hakkımda

neden olmasın buraya özel bi kayıt alırım
  17. LuckySs

Müzikte Sesim Hakkımda

selamlar ben 15 yaşındayım ses aralığım C2-D5 arası D5'i biraz bağırarak çıkarabiliyorum.Sesime aşırı güzel deniliyor eğitim almadığım için detoneler falan var ama ses tonum ve söyleyişim baya seviliyor bu aralar aldığım kayıtları insanlara atmaya başladım ama samimi olmadığım veya tanımadığım...
  18. LuckySs

İzlediğiniz en iyi sey

lan ercünün köpeği gelmiş.Dağlarda yediğin yılanları n'aptın başgan?
  19. LuckySs

İzlediğiniz en iyi sey

Leyla ile Mecnun ve Behzat Ç.
  20. LuckySs

FiveM sunucuya girerken çöküyor?

Mantıklı da denerim başka önerisi olan var mı gençlik?
Top Bottom