Arama sonuçları: *

• Users: Flarion
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Bilgisayar bazı oyunlarda otomatik reset atıyor.

Düşük gereksinimli lol valorant gibi oyunlarda problemsiz oynuyorum ama bazı yüksek gereksinimli oyunlarda bilgisayarım otomatik reset atıyor. her yüksek gereksinimli oyundada olmuyor bazılarında sadece mesela yeni çıkan palworld, dead by daylight, fortnite oyunlarında en çok reset sorunları...
  2. F

Yardım Kablonet ping sorunu ve cgn havuzu

Selam yaklaşık 2.5 yıldır kablonet kullanmaktayım son zamanlara kadar uzun süreli hiç bir problem yaşamamıştım en fazla bir kaç saatte düzeliyordu sorunlarım. ama son 1 haftadır bütün oyunlarda pingim olması gerekenden 50-60 ping fazla alıyorum. lolde eskiden 15 pingi geçmeyen pingim şuanda...
  3. F

Windows update yapsamda tekrardan aynı update geliyor.

Merhaba, bilgisayarıma format attım windows updatelerin çoğunu yaptım en son 1 update kaldı sadece bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor. bende yapıyorum fakat yeniden başlattıktan sonra windows update sayfasına girdiğimde update yapılmamış olarak olduğu gibi duruyor.
  4. F

LoL client çok fazla RAM kullanıyor

LoL clienti açıkken 12 GB ram kullanıyor bilgisayarda 16 GB RAM var zaten. Yeni olmaya başladı bu olay geçen gün fark ettim bilgisayar saçma sapan kitleniyordu görev yöneticisinden baktığımda RAM %99 kullanıyordu çoğunuda LoL clienti kullanıyodu. Sizdede oluyor mu? normal mi bu?
  5. F

Asus ROG Claymore ll almayı düşünüyorum bu site güvenilir mi?

Merhaba, Bahsettiğim ürünü almak istiyorum çoğu sitede 5000 TL üzerine satılırken bu model turkcell pasajda 4000 TL'ye satılıyor güvenilir mi? Özellikler kısmında bazı şeyler eksik yazılmış mesela garanti kısmı direk boş bırakılmış hangi tür switch olduğu yazılmamış. 2. el yollama ihtimalleri...
  6. F

Format için flashı boot edemiyorum

Merhabalar. Format atmak istiyorum. Windows iso dosyasını indirip rufus ile flasha yazdırdım. Sonrasında bilgisayarı yeniden başlatıp boot sekmesine girdim flashı yukarı almama rağmen windows açılıyor. yardımcı olursanız çok sevinirim.
  7. F

Yardım Sabit Disk format atıp Windows kurmak

Merhabalar. Elimde bir sabit harddisk var. Bu diskin içinde başka bir işletim sistemi var ve dosyalar var. Kendi bilgisayarıma takıp. Kendi SSD'mdeki dosyaları ve işletim sistemini silmeden bu diske nasıl 0 dan her şeyi silip kurulum yapabilirim? normal format atmayı biliyorum fakat benim...
  8. F

Öneri Kablosuz Telefon Kulaklığı Önerisi

Merhabalar. Telefon kulaklığı almayı düşünüyorum. Bütçem yazıyor zaten. Pil ve genel olarak ömrü önemli benim için Şarjı uzun giderse çok iyi olur 1.5-2 yıl en az kullanmak istiyorum. birde kulaktan düşmeyen bir şey olursa sevinirim.
  9. F

Samsung Galaxy A32 alınır mı?

Öncelikle selamlar. Telefon almayı düşünüyorum. Türk telekom üzerinden faturayla alıcam. Bu sebeple çok bir seçeneğim yok. Mağazada bulabildiğim iyi sayılabilecek bir bu vardı 5000 TL fiyatı. Oyun amaçlı kullanacağım arada sosyal medyada gezmek içinde kullanabilirim ama fotoğrafla falan çok işim...
  10. F

Ekran anlık siyah olup düzeliyor

Öncelikle Merhaba herkese 1 haftadır gün içerisinde bilgisayarı kullanırken ekran 1 saniyeden kısa süreliğine siyah olup düzeliyor. DDU ile baştan driver kurdum düzelmedi. Ayrıca sorun başladıktan sonra bir kaç gün sonra nvidia driver yayınladı. Yeni driverı kurunca sorun bir miktar azaldı...
  11. F

Kulaklıktan gelen pıt sesi

Önceliklr Selamlar. Geçtiğimiz günlerde kulaklığımdan pıt/çıt diye sesler gelmeye başladı. Ses öncesinde yoktu yeni olmaya başladı. Ses bir ses başlarken ve biterken geliyor genellikle. Örneğin discordda biri konuşmaya başlayınca 1 tane geliyor bir de bitince açılma kapanma gibi bir ses. ama...
  12. F

Sıvı Soğutmanın Fanından tiz ses geliyor

Öncelikle selamlar, Asus Rog Strix LC 240 kullanıyorum. Eskiden böyle bir sorunum yoktu fakat geçtiğimiz günlerde kasadan farklı tiz bir ses geldiğini fark ettim. İçini açıp sesin kaynağını buldum. Sıvı soğutmanın sağ fanı tiz bir ses çıkartıyor sadece sağ fan ama diğer fandan ses gelmiyor. Sağ...
  13. F

Çözüldü✓ Asus TUF H3 mikrofon bazen çalışıyor bazen çalışmıyor

Daha 2 gün önce indirimde aldım çok güzel çalışıyordu. Gece yatarken masaya koyup yattım sabah kalktım bilgisayarı açtım mikrofon çalışmıyordu 1 - 2 kere reset attım düzelmedi. biraz daha bekleyip birdaha reset attım düzeldi. Yine güzelce çalışıyordu. Dün akşam yine kapatıp koydum masaya az önce...
  14. F

Discord Cızırtı sesi

Discord kullanırken bazen bir cızırtı sesi başlıyor kimse konuşmasa bile devam ediyor odaya çık gir yapınca düzeliyor yani herhangi bir insanla alakalı değil. Günde bir kaç kez yaşıyorum sizede oluyor mu? Sorun discordlamı alakalı? 2 gündür falan var bu olay.
  15. F

Asus TUF H3 indirimde aldım mantıklımı

Gaming gen tr den indirimde 360 TL ye Asus TUF H3 Silver aldım. İndirim bitecek diye acele edip aldım. Sizce iyi mi yaptım yoksa iade etmeli miyim?
  16. F

Asus Tuf H7 Core nasıldır?

https://www.gaming.gen.tr/urun/3349/asus-tuf-gaming-h7-core-gun-metal-oyuncu-kulaklik/ Bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl bir kulaklık iyi mi? daha yukarı çıkamam bütçe olarak bugün bitiyor indirim.
  17. F

Kasadan gelen cızırtı sesi

Merhabalar çok garip bir durum ile karşı karşıyayım : Battle.net uygulaması açıkken kasamdan cızırtı sesi geliyor. Başka ne açarsam açayım LoL, Steam'den herhangi bir oyun, Valorant, Epic Gamesten ses gelmiyor. Sadece Battle.net açıkken geliyor ses. Sabahları başka seslerde olduğu için kafamı...
  18. F

Mavi Ekran Mavi ekran hatası alıyorum lütfen yardımcı olun

Merhabalar, dediğim gibi mavi ekran hatası alıyorum. Windows 10'daykende mavi ekran hatası alıyordum Windows 11'e geçtim hala alıyorum. Bu güne kadar yaklaşık 14 tane mavi ekran hatası aldım ama Windows 11'e geçtikten sonra elimde sadece Windows 11'de aldığım mavi ekran var. Ve 14 mavi ekranın...
  19. F

Mavi Ekran Mavi ekran dosyaları yok?

Merhabalar, şuanda windows 11 kullanıyorum ve mavi ekran alıyorum. windows 10 kullanırkende alıyordum çözümünü bulamamıştım. Fakat windows 10 da en azından minidump dosyalarına bakarak az çok sorunu bulmaya çalışıyordum. windows 11 e geçtim mavi ekran hataları devam etti. Ve şimdi dosyalar...
  20. F

OBS ile yayın yaparken FPS drop yiyorum

Merhablar, öncelikle sistemi ve OBS ayarlarımı yazayım sonra sorunu anlatayım : Asus ROG 3070 Ti OC İ7 11700 (K'sız olanından düz 11700) 16GB ram 2x8 3200 mhz B560-f Asus ROG İnternetim 100 mbps download 5 mbps upload ancak akşam saat 19:00 ile 00:00 arasında 5 saat boyunca download hızım 25'e...
Top Bottom