Arama sonuçları: *

1. G

Lenovo IdeaPad Gaming 3 bağlantı sorunu

Wifi ile bağlıyım hocam evet kablolu bağlantıyı deneyeceğim bi ara
  2. G

Lenovo IdeaPad Gaming 3 bağlantı sorunu

Oyunlarda pingim çok yükselip tekrar normale dönüyor bazılarında durup dururken bağlantım gidiyor. Yazılımsal bir sorun mu yoksa internet kablosu çeksem sorun düzelir mi? Bu arada Windows 11 kullanıyorum eğer benzer sorunları olan varsa Windows 11 kullanıp, Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum.
  3. G

Geforce Now'a PC Building Simulator Epic Games ne zaman gelecek ?

Epic Games'te PC Building Simulator ücretsizken almıştım Geforce Now'a Epic Games ne zaman gelecek ? Merak ettim Geforce Now bir açıklama yapmadığı için.
  4. G

Bilgisayar reset attıktan sonra hata verdi ( Previous overclock settings.. )

Anladığım kadarıyla overclockta birşeyler ters gitmiş sistemi overclocksuz kullanmayı dene düzelecektir.
  5. G

pc gece çalışmaz haldeyken elektrik gidip gelirse ne olur?

PSU sağlam kaliteli ise hiçbirşey olmaz
  6. G

SunExpress mi Pegasus mu ?

Olur tabi neden olmasın ?
  7. G

SunExpress mi Pegasus mu ?

Daha önce 2 havayolu şirketi ile de seyahat etmiş biri varsa cevaplarsa mutlu olurum.
  8. G

13 yaşına gireceğim gün tek başıma uçağa binebilir miyim ?

Öbür ay doğum günümde uçak ile bir yere gitmem lazım doğum günümde uçağa binebilir miyim tek başıma çünkü 12 yaş üstü diyor.Bende merak ettim
  9. G

Az önce discord çöktü sanırım.

Az önce discord bende ve bir sunucuda muhabbet ettiğim kişilerde çöktü mesajlar çok geç gitmeye başladı sizde de oldu mu ?
  10. G

Dayım Steam hesabını oluşturduğu mail adresine erişemiyor

Çok sağolun hocam telefon numarası kayıtlıymış direk ordan telefon numarasına kod göndericem.
  11. G

Dayım Steam hesabını oluşturduğu mail adresine erişemiyor

Bugün dayımdan steam hesabını istedim ona bir kod gelecekti onu söylemesini istedim ama mynet mail hesabından oluşturmuş steam hesabını ve artık mynet mail ücretli olmuş ne yapabilirim sizce ?
  12. G

TruckersMP yi en son sürümün altındaki sürümler ile oynayabilir miyim ?

Bilgisayarım 1.39 kaldırmıyor bende merak ettim.
  13. G

POCO X3 NFC VS İPHONE 7

Tabii ki de Poco x3
  14. G

rampage fare alınır mı ?

Alıcak olup vazgeçtiğim mouse bence alınır.
  15. G

Steam sildim tekrar yüklediğim de ilerlemelerim gidermi

Hayır sanırım başarımlardan bahsediyorsunuz ama gitmez.
  16. G

Geforce now en yüksek çözünürlük nedir ?

Hocam zaten sistemin çok bir önemi yok sonuçta bu oyunu size internet üzerinden veriyor internetiniz iyi olsun yeterli.
  17. G

Mouse önerir misiniz

Corsair Katar Pro Tavsiye ederim.
  18. G

Yüz tanıma kardeşimi de tanıyor.

Hocam cidden davaya para için giriyorsanız lütfen girmeyin aksi taktirde kaybetme olasılığınız çok yüksek büyük ihtimalle size çakma telefon satmışlar :(
  19. G

işlemcim overclock olur mu?

Bu işlemcinin overclock desteği yok büyük ihtimalle ama olsa bile büyük bir fark beklemeyin hocam çünkü işlemci eski gibi duruyor.
Top Bottom