Arama sonuçları: *

1. Kozan77

Yardım Lenovo laptopda checking media yazılı siyah ekran

Cevap verdiğin için teşekkürler, pazar pazar açık bilgisayarcı bulursam baktırayım. İyi geceler 1700957045 Hocam kapatıp açtım. Açılırken güncelledi kendini ve açıldı, şu anlık bir sorun yok gibi gözüküyor.
  2. Kozan77

Hocam peki sıfırlanma ihtimali var mıdır?
  3. Kozan77

Bilgisayarın o kısmından anlamıyorum ve içindeki proje ve tez yazısı gibi önemli belgelerin gitmesinden korkuyorum. Ne yapmam lazım
  4. Kozan77

Yardımınıza ihtiyacım var. Laptopu açtım beş dakika sonra geldiğimde siyah ekranın sol üstünde checking media yazısı yazıyordu. Entere bastım mavi kutulu yazı geldi fotoğrafı ekleyeceğim. Enter ladıktan sonra bir menü açıldı onuda enter ladım yeniden başlar gibi Lenovo yazısı geldi ama siyah...
  5. Kozan77

İstanbul’da şehiriçi ulaşım

Bağdat caddesindeki apple a gidicem yüksek ihtimalle Pendik’ten Marmara’yabinip erenköy de inip yürüyeceğim.
  6. Kozan77

İstanbul’da şehiriçi ulaşım

Öncelikle telefonuma yazılım tekrar atılacakmış günü birlik alabilir miyim. apple yetkili servisine götüreceğim önerdiğiniz var mı? İstanbul Pendik ya da Yenikapı dan yetkili servislere nasıl gidebilirim. Ben bilmiyorum da boşta olupta yardım etmek isteyen olursa sevinirim
  7. Kozan77

IOS iPhone 11 donup kendini tekrar başlatıyor.

16.1.2 ye geçmeden öncede oluyordu, sanmıyorum.
  8. Kozan77

Galiba tek çare o öyle gözüküyor.
  9. Kozan77

DGS İçin 4 Yıllık Bölüm Seçimi

Aga yaşıyorsan ne yaptın.
  10. Kozan77

Yardım Bu ürünü nereden bulabilirim

Hocam ben baktım yokmuş onda Ben neden silemiyorum yorumu?
  11. Kozan77

tam iki ay önce teknosadan iPhone11 aldım. Bu zamana kadar darbe yada sıvı teması olmadı. Sürümü de 16.1.1 di. 16.1.2 geldi onuda güncelledim. Şimdi soruna gelelim dün akşam PUBG lobide dondu ve kapanıp tekrar açıldı. Oyun grafikleri düşükte ve gireli yeni olmuştu. 30-40 dakika arayla bu...
  12. Kozan77

Yardım Yerel disk C deki kullanıcılar dosyası 380 GB

Herkese iyi akşamlar benim bir sorunum var şöyle izah edeyim. Yerel disk C de 390GB hafızası var ve kullanıcılar adlı kloser 338 gb yer kaplıyor ne yapmam gerekiyor birde E diskkini ne için kullanmak gerekir şimdiden teşekkürler.
  13. Kozan77

Okul

Arkadaşlar 18 yaşında olan öğrenci okulda velisinin yerine imza atabilir mi?
  14. Kozan77

Favori Diziniz

Sherlock holmes tabii ki
  15. Kozan77

Yardım Iphone görüntü gelmiyor

Herkese iyi geceler hemen sorunumu anlatayım. Iphone 6 kullanıyorum ve ben telefonu biraz zorladım 7-8 saat kullandım ve baya ısındı şarj aleti de çakma oda ısınıp duruyodu neyse hava sıcak diye dışarda video izliyordum bir anda görüntü gitti. Telefon çalışıyor ama görüntü yok telefon 20 dakika...
  16. Kozan77

Yardım Iphone bir anda kapandı

Umarım tek sorun odur 1591722355 Yok reis tık yok hiç bişe gelmiyor ama telefon açık
  17. Kozan77

Yardım Iphone bir anda kapandı

Youtube da video izlerken telefonum ıphone 6 ekranı biranda kapandı. Telefona dokundum yanıyor desem yeridir. Serin yere koydun soğusun diye 10 dakika gecti ama hala ekran açılmadı ama telefon açık sadece ekran gelmiyor. Ne yapmalıyım
  18. Kozan77

Pubg mobile fps arttırmak

Yok maalesef biraz baktım ama fps arttıran uygulama bulamadım App Store da yinede sağol
  19. Kozan77

Pubg mobile fps arttırmak

İPhone 6 kullanıyorum ve pubg mobile’de takılmalar oluyor. App Store ‘dan fps arttıracak uygulama varmı.
  20. Kozan77

Yardım Word üzerinden Excel düzenlemesi yapamıyorum

Hayır. Bilgisayarcıya office programları yükletirdim.
Top Bottom