Neler Yeni

Yardım Lenovo laptopda checking media yazılı siyah ekran

Kozan77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir Kozan
Yardımınıza ihtiyacım var. Laptopu açtım beş dakika sonra geldiğimde siyah ekranın sol üstünde checking media yazısı yazıyordu. Entere bastım mavi kutulu yazı geldi fotoğrafı ekleyeceğim. Enter ladıktan sonra bir menü açıldı onuda enter ladım yeniden başlar gibi Lenovo yazısı geldi ama siyah ekranda checking media yazısı yine geldi. Ne yapmam lazım

Ekler

• IMG_3711.jpeg
    IMG_3711.jpeg
    3 MB · Hit: 53
  • IMG_3710.jpeg
    IMG_3710.jpeg
    1.7 MB · Hit: 76

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,478
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Diski görmüyor şu an. Ya da işletim sistemi uçmuş ikisinden biri gibi. BIOS boost ayarlarına baktınız mı?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,478
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Bilgisayarın o kısmından anlamıyorum ve içindeki proje ve tez yazısı gibi önemli belgelerin gitmesinden korkuyorum. Ne yapmam lazım
O kısımdan anlamıyorsanız bilgisayarcı çözüm gibi maalesef. Ya ayarı bozuldu o yüzden okumuyor ya da diskte bir arıza var. Bu tarz önemli veriler hiçbir zaman tek bir yerde depolanmamalı.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,478
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Hocam peki sıfırlanma ihtimali var mıdır?
İşletim sistemi bozulsa bile içindeki dosyaları alabilir diski başka bir bilgisayara bağlayarak. Ama disk bozulduysa sıkıntı.

Kozan77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Emir Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşletim sistemi bozulsa bile içindeki dosyaları alabilir diski başka bir bilgisayara bağlayarak. Ama disk bozulduysa sıkıntı.
Cevap verdiğin için teşekkürler, pazar pazar açık bilgisayarcı bulursam baktırayım. İyi geceler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kapatıp açtım. Açılırken güncelledi kendini ve açıldı, şu anlık bir sorun yok gibi gözüküyor.

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,478
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Cevap verdiğin için teşekkürler, pazar pazar açık bilgisayarcı bulursam baktırayım. İyi geceler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kapatıp açtım. Açılırken güncelledi kendini ve açıldı, şu anlık bir sorun yok gibi gözüküyor.
Durduk yere diski görmemesi garip. SSD varsa SSD hız testi falan yapın işaret olabilir. Yoksa da şansa ufak bir bug olmuştur :)

Top Bottom