Arama sonuçları: *

1. Goldenarrow

1660 super satıp rtx 2060 almak

Gigabyt üç fanlı oc li
  2. Goldenarrow

Yani 1660 super fiyatlarına şuan bakmadım üzerine bin iki bin ekler rtx'e geçerim diye düşünüyorum
  3. Goldenarrow

Şuan 1 yılı doldurmamış 1660 superim var bunu satıp rtx 2060 geçmek mantıklı mı?
  4. Goldenarrow

Myether wallet eth nasıl çekebilirim ?

Merhaba Mew ether walletten eth çekmeye çalışıyorum ama en düşük komisyonu bile 30 dolar ve komisyonu ladığında param kalmıyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz.
  5. Goldenarrow

İşlemci 51 derece orta yükte 67-68 derece

İşlemci fan temizliğini yaptim termal macun termal macunu yeniledim ve fan milini yağladım şuan boşta 40 derece
  6. Goldenarrow

Daha önce gelmemişti ama ilk defa böyle bir ses duydum
  7. Goldenarrow

trrrrr diye ses geldi daha önce gelmemişti sadece yükte oldu bu 1613076472 Teşekkürler yani sizce işlemci fanı temizleme periyodu kac ay olmalı
  8. Goldenarrow

Fan miline motor yağı koymam gerek yani
  9. Goldenarrow

Temizlik yapmadim sadece yumuşak fırça ile fan yaprakların tozunun alıyorum
  10. Goldenarrow

Hayır yükte iken öyle bir ses geldi bosta çalıştığında ses gitti sizce temizlemelimiyim 6-7 aydır temizlemiyorum 1613076203 trrrrrr diye ses çıkardı yükte daha önce böyle bir ses çıkamamıştı
  11. Goldenarrow

Yaklaşık 6-7 dır işlemci soğutucusu temizlemedim fan yapraklarının tozlarını aldım sadece 1613075956 Boşta öyle bir ses çıkarmadı
  12. Goldenarrow

Normal sesten farklı bir ses geldi
  13. Goldenarrow

İslemcim orta yükte 70 dereceye çıkmıyor ama yük altındayken amd stok soğutucudan fan sesi gibi ses geldi bir an termal macunu değiştirip soğutucu temizlemelimiyim
  14. Goldenarrow

VR için nasıl bir sistem gerekli

merhaba herkese bilgisayarımda VR oyunlar oynamak istiyorum ana minimum nasıl bir sistem yeterli olur bilmiyorum işlemcim ryzen 5 3500x ekran kartı GTX 1660 SUPER RAM 16 GB 3600MHZ
  15. Goldenarrow

GTA 5 dar boğaz yapması

arkadaşlar ekran kartı güncelemem gelmiş ve güncel olmadığı için dar boğaz yapıyormuş şuan sorun yaşamıyorum
  16. Goldenarrow

Donanım sektörünün yıllardır tekel olması

benim düşündüğüm şey bu şirketlerin rekabeti değil neden başka şirketler oluşup rekabete katılmıyorlar 1600377273 yani bu ekran kartı ve işlemcilerin yazılımlarını ve mimarilerini patenti alınıyor ve piyasada kendi at koşturuyor doğrumu anladım
  17. Goldenarrow

tekel sektörde belli baş yapıtlar olur ve onun altı olmaz bir örnek vermek gerekirse anakart sektöründe çok fazla rekabet var çünkü 2-3 şirketten oluşmuyor bu yüzden de fiyatlardan uçamıyorlar
  18. Goldenarrow

piyasaya bakıldığında ekran kartı ve işlemci için konuşmak gerekirse İntel , AMD ve Nvidia olarak üç tekelin elinde bunun nedenini sorgulamak istedim neden yeni şirketler oluşup rekabet artmıyor bunu anlayamıyorum
  19. Goldenarrow

Yardım Sapphire Pulse RX 5600XT vs Galax RTX2060 1Click OC

Galax serisinin soğutma sistemi iyi değil. Ekran kartı modeli olarak söylemek gerekirse RTX 2060 ekran kartı daha iyi zaten genel olarak Nvidia şuanlık AMD'nin önünde bu yüzden sisteminde Nvidia kullanmnanı öneriyorum.
  20. Goldenarrow

GTA 5 dar boğaz yapması

vysnc kapalı test ederken oyunumun ayarları en yükesk full hd çözünürlükte oynuyorum benim anlamadığım 2013 yapımı oyun güncel sistemlerde dar boğaz yapması
Top Bottom