Arama sonuçları: *

1. Maxtron Armor

Çözüldü✓ LG Ultragear 27GR75Q-B 27 SORUN

Problemi çözdüm monitör ayarlarından display versiyonu 1.2 ye çekmek gerekiyormuş
  2. Maxtron Armor

Çözüldü✓ Pc topladım ama görüntü gelmiyor

Problem monitördeymiş arkadaşlar
  3. Maxtron Armor

Çözüldü✓ Rx 580 Ekran kartı ısınma sorunu

Beyler 3 yıl sonra problemi çözdüm kullandığım termal macun orjinal değilmiş 😀 herkese hayırlı forumlar
  4. Maxtron Armor

Çözüldü✓ LG Ultragear 27GR75Q-B 27 SORUN

Beyler yeni pc topladım ama monitöre görüntü gelmiyordu, başka bir pc takıyorum monitör çalışıyor, kasamı bozuk diye yeni kasayı eski monitöre takıyorum kasadada arıza yok taş gibi çalışıyor. Anlamadım problemi kasayla monitör uyumsuzluk yapıyor 😀 hdmi da da denedim displayde de bilgili...
  5. Maxtron Armor

Çözüldü✓ Ram - anakart uyumu problemi

Tamamdır sorun monitördeymiş beyler
  6. Maxtron Armor

Çözüldü✓ Ram - anakart uyumu problemi

Arkadaşlar merhabalar, Dün bi pc topladım ama görüntü gelmiyor. Denediğin yöntemler şunlar İşlemciyi söktüm taktım, ramleri tek tek farklı yuvalarda denedim, statiği boşalttım, bios sıfırladım, görüntü kablosunu hdmi dan da display kablosundan da denedim ama yok nafile, şimdi benim sorum şu...
  7. Maxtron Armor

Bunuda denedim hatta farklı kanallarda denedimde yok 1693696554 Ayrıca ramlerde problem olsa anakart ramlerin arıza ışığını yakar diye düşünüyorum
  8. Maxtron Armor

:D yok yok sistemi sıfırdan 2 kere topladım ekran kartından hdmi ve dvi da denedim biosu sıfırladım statik boşaltması felan herşeyi yaptım ama yok acaba diyorum anakart güncellemesimi gerekli ama b760 chipset için 13. Nesil işlemciler bios güncellemesi istemiyor diye biliyorum veya aklımdaki...
  9. Maxtron Armor

herkese hayırlı akşamlar, Anakart Msi b760m-a wifi ddr4 İşlemci 13400f Ram corsair 3600 ddr4 Psu gigabyte 750w +80 plus Monitör lg ultrawier 2k 165hz Aşağı yukarı donanım özelliklerini yazdım. Pc yi topladım kendi ekran kartım henüz gelmediği için eski pcden gtx 950 yi taktım ama görüntü...
  10. Maxtron Armor

Yardım RX580 8GB Satma Endişem

Kanka sat gitsin ya 5500k ne demek
  11. Maxtron Armor

Yardım 1 hafta kripto para kassam çok bir zararı olur mu?

Hiçbişey olmaz
  12. Maxtron Armor

Yardım Sistemimi degistirmek istiyorum

işlemcin iyi anakartın ve raminde yeterli sadece ekran kartı al
  13. Maxtron Armor

100-200 TL mouse önerisi

Everest sgm x7 pro
  14. Maxtron Armor

i5-9400F İşlemci Isınma Sorunu

Stock fan mı kullanıyosun ?
  15. Maxtron Armor

ekran kartlarinda ek güç kafaya takılmalı mı

Hayır bu saçma bi düşünce mesela şöyle bi örnek vereyim gtx 570 8+8 pinle çalışıyor ama 1050 ti ek güç istemiyor ama en 2 kat daha 1050 ti daha güçlü bi kart 1613575319 Sen alabileceğin ekran kartlarının adını söyle hangisini alman gerektiğini sana söyleyelim
  16. Maxtron Armor

Yardım Laptop ekran kartında sorun var

Masaüstüne sağ tıkla görüntü ayarına gel ordan laptopun ekranı kaç piksel destekliyosa ona yükselt mesela 1920x1080 gibi veya 1366x1024 vb
  17. Maxtron Armor

cs go da dün 60 70 ping oynarken bugün 80 -90 ping oynuyorum

Tamam gayet normal bişey bağlanabileceğin serveri seçemediğin için seni yüksek pingli bi servere atıyo. Bekle şu siteden kontrol et https://gameserverping.com/csgo
  18. Maxtron Armor

cs go da dün 60 70 ping oynarken bugün 80 -90 ping oynuyorum

O oynadığın her oyunda değişir mesela rusya serverine bağlandığındaki pinginle almanyadaki servere bağlandığındaki pingin farklılık gösterir
  19. Maxtron Armor

Yardım Laptop ekran kartında sorun var

Çözünürlüğü değiştirdin mi
  20. Maxtron Armor

yaza doğru sistem fiyatlarında düşüş mü olur artış mı olur

Yaz aylarında genellikle düşüş olur
Top Bottom