Arama sonuçları: *

• Users: Sudoku1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

3000 TL monitör tavsiyesi

Arkadaşlar monitör alıcam da şöyle bir monitör gördüm...
  2. S

Şişman mouse önerisi

Everest SGM-X7B tarzı böyle tank gibi mouse önerilerinizi bekliyorum. Fiyat bandı 200-450.
  3. S

2000 - 2500 TL arası monitör önerisi

Arkadaşlar monitörden fazla anlamıyorum. 60hz üstü güzel bir monitör önerirseniz güzel olur.
  4. S

10-11k arası sistem önerisi

10k bütçem var. 11k'ya kadar çıkarabilirim. F/P sistem önerilerinizi bekliyorum.
  5. S

10k-11k arası sistem önerisi

10k bütçem var. 11k'ya kadar çıkarabilirim. F/P sistem önerilerinizi bekliyorum.
  6. S

İntel İ7 9700k Msi GTX 1660 Ventus XS 6 GB OC İçin Anakart Önerisi

Arkadaşlar başlıktaki parçaların yanına anakart arıyorum. 1200 TL civarı bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum.
  7. S

Fan Temizlerken oluşan kapakçık sorunu

Arkadaşlar soğutucu fanımı temizlemek için kolları sıvadım. Ancak sticker çıkarttıktan sonra resimdeki plastik kapakçığı nasıl çıkaracağımız anlayamadım. Ne yapmalıyım?
  8. S

Bilgisayarcı Sorunumu Çözmüyor

Bilgisayarcı sorunumu çözmüyor arkadaşlar 2 kez tam olarak anlattım. Üstüne düşüp problemimi düşmüyor yarım yamalak bakıp gönderiyor. Parçaların 2 yıl garantisi var. Eğer bana böyle yapmaya devam ederse ne yapmalıyım? Bilgisayar yeni alındı.
  9. S

Bilgisayar İçin Oyun Önerisi

Stronghold Crusader, Age of Empires 3, Terraria vs. oyunları çok seviyorum yani strateji ve böyle baştan gelişme savaş vs. Oyun önerilerinizi bekliyorum bütçe fark etmiyor. Multiplayer'i olan oyunlar önceliğimdir.
  10. S

HDMI Kablosu görüntü sorunu

Bilgisayarımla televizyonu bağladım ve görüntü geldi. Ancak ekran sadece masaüstünde kalıyor. Yani internetten bişey açınca onu göstermiyor. Nasıl çözerim?
  11. S

700 TL kasa önerisi

700 TL'ye kasa önerisi psu dahil olursa iyi olur. Olmazsa da önerileri bekliyorum. 600 W olacak.
  12. S

Bilgisayarda Donma Ve Çeşitli Problemler

Anakart: Elsa EA H310N-E D4 İşlemci: İntel İ7 9700k Ekran Kartı: Msi GTX 1660 Ventus XS 6 GB OC Ram: Micron 16GB 3200MHz DDR4 Ram MTA9ASF2G72AZ-3G2B1 SSD: Kingston A400 SSDNow 240GB 500MB-350MB/s Sata3 2.5" SSD (SA400S37/240G) Hard disk: Seagate Spinpoint M8 1 TB ST1000LM024 Arkadaşlar her...
Top Bottom