Neler Yeni

Bilgisayarcı Sorunumu Çözmüyor

Sudoku1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Ertan
Bilgisayarcı sorunumu çözmüyor arkadaşlar 2 kez tam olarak anlattım. Üstüne düşüp problemimi düşmüyor yarım yamalak bakıp gönderiyor. Parçaların 2 yıl garantisi var. Eğer bana böyle yapmaya devam ederse ne yapmalıyım? Bilgisayar yeni alındı.

Recep_Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,362
İsim
Recep
Sorun ne ?

-CrawL

80+ Gold
Bilgisayarcı sorunumu çözmüyor arkadaşlar 2 kez tam olarak anlattım. Üstüne düşüp problemimi düşmüyor yarım yamalak bakıp gönderiyor. Parçaların 2 yıl garantisi var. Eğer bana böyle yapmaya devam ederse ne yapmalıyım? Bilgisayar yeni alındı.
Garantiye yolla. Proglem nedir?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,827
İsim
Mert Can Ergün
garantisi varsa niye servise vermiyon

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Para almadığı sürece çözmek zorunda değil. Sorununuzu konu açarak anlatırsanız belki yardımcı olunabilir. Çözüm bulunamazsa da servise gönderin.

Sudoku1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Ertan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Para almadığı sürece çözmek zorunda değil. Sorununuzu konu açarak anlatırsanız belki yardımcı olunabilir. Çözüm bulunamazsa da servise gönderin.
2 kez açtım konu bilgisayarımı o topladı ve gelmeden önce mavi ekran yemiş minidumplardan baktım sorun sadece mavi ekran değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

çözmek zorunda mı ?
Bilmiyorum ama bilgisayarı o topladı.

Ben 10000 TL'ye bir bilgisayar aldım. Toplayan kişi oydu. Bilgisayar gelmeden önce mavi ekran yemiş yeni fark ettim. Fanlardan biri arada dönmeyi kesiyor. Ayrıca çeşitli sorunlar mevcut. 2 aydır sorunumu dile getiriyorum kasayı gönderiyorum. Hiçbir şey yapmıyor. Format atıp gönderiyor. Çok sinirliyim. Yasal olarak bir şeyler yapılabiliyor mu?

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
2 kez açtım konu bilgisayarımı o topladı ve gelmeden önce mavi ekran yemiş minidumplardan baktım sorun sadece mavi ekran değil

Bilmiyorum ama bilgisayarı o topladı.

Ben 10000 TL'ye bir bilgisayar aldım. Toplayan kişi oydu. Bilgisayar gelmeden önce mavi ekran yemiş yeni fark ettim. Fanlardan biri arada dönmeyi kesiyor. Ayrıca çeşitli sorunlar mevcut. 2 aydır sorunumu dile getiriyorum kasayı gönderiyorum. Hiçbir şey yapmıyor. Format atıp gönderiyor. Çok sinirliyim. Yasal olarak bir şeyler yapılabiliyor mu?
Sisteminiz ne?
Gerçekten garantisi varsa ürünün kendi servisine gönderin.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yeni bilgisayarı niye mahalle bilgisayarcısına götürüyorsun arkadaşım ? :D
Garantiye yolla.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Sorunun tam olarak nedir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç