Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Yardım Iphone 13 128 GB mı 256 GB mı alıyım?

Arkadaslar yarin yeni bir telefon alacağım. Benim suanda kullandığım 128 GB bir telefon o kadar foto vs olmasına rağmen hala 70 GB boş alan var. Ama çoğu kişi iphone 13 un video ve fotolarının boyutlarının büyük olduğunu ve çok çabuk dolduğunu söylediler. Bende öyle fazla arşiv yapma şeyi yok...
  2. bariskarali

Yardım Yurt dışı S10 plus ne kadara gider?

Arkadaslar 2019 da yurt dışından s10 plus almıştım. Pasaportuma kayıt yaptırdım. Benden başkası kullanamıyordu. Ama artık onu cozmusler. Pasaport kaydını sildirip yeniden imei kayıt yapınca herkes kullanabiliyor. Bende bunu satıp yeni bir telefon alayım diyorum. Sizce kaca gider suan ki tr...
  3. bariskarali

Yardım 15.000 TL ye Laptop önerisi lazım.

Arkadaslar bu fiyata daha iyisi alınır mı? Sizce nasıl fiyat?. Değer mi kafama yatarsa hemen alacam. https://www.itopya.com/msi-katana-gf76-11uc-060xtr-i7-11800h-8gb-ddr4-rtx3050-gddr6-4gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-freedos-n_u14034
  4. bariskarali

Yardım Hyperx Cloud Mix Nasil PC ye bağlanir?

Arkadaslae hyperx cloud mix kulakligim var. Pc ye bağlamak için galiba pc ye takmam gereken bir aparat almam lazımmış. Nasıl bise almam lazım? Kaliteli kopma sorunu yapmayacak bise almak istiyorum. Nasıl yapacam bunu yardım edecek birisi var mı? 1638123688 Bluetooth 4.0 alsam sıkıntı çıkarır mı?
  5. bariskarali

Yardım Pasaportuma Kayıtlı telefonumu satamıyorum!

Arkadaslar kendime 2019 da ilk çıktığı günlerde Samsung s10+ getirmiştim yurt dışından. Ozamanlar çok yeni bir cihaz olduğu için imei atilamiyordu bende pasaportuma kayıt yaptırdım. Şimdi sorun şu telefonumu satıp, üst model almak istiyorum ama pasaport benim adıma olduğu için sadece benim...
  6. bariskarali

Giorgio Armani - Acqua Di Gio Profumo Parfüm kullanan var mi?

Uzun zamandır araştırıyorum. Kullanan herkes memnun. Birde burda ki arkadaşlarıma sorayim dedim. Aramızda bu parfümü kullanan var mı? Almayı düşünüyorum.
  7. bariskarali

Yardım Squid Game aile ile izlenir mi?

Arkadaslar ben diziyi izlemedim ama çok övüyorlar. Babam güzel bi dizi bul, dizi bul diyor çok güzel diziler var bildiğim netflix te ama çoğunda +18 cinsel sahneler var aile ile izlenmez yani. Bu squad game de +18 sahneler var mi. Adam öldürme vs sıkıntı değil. 😀 yeter ki cinsel sahnelerde göz...
  8. bariskarali

Yardım Hp-15 Notebook'u alayım mı?

Arkadaslar günlük kullanım ve metin2 , lol tarzı oyunlar için almayı düşünüyorum. Sizce alinir mi? https://www.vatanbilgisayar.com/hp-15-dw3014nt-core-i3-1115g4-1-7ghz-8gb-256gb-ssd-15-6-int-w10-notebook.html
  9. bariskarali

Yardım 3000-4000 TL Notebook Önerisi Arıyorum.

Arkadaslar bu bilgisayarı kullanan var mı? Günlük kullanım ve lol tarzı oyunlar için iş görür mü? Bu bilgisayari kullanan arkadaslar varsa yardımcı olursanız sevinirim. Başka onerilerede açığım...
  10. bariskarali

Yardım Günlük kullanım ve LoL, Metin2 Tarzı oyunlar için Laptop Önerileriniz Nelerdir?

Arkadaşlar günlük kullanım ve Lol , Metin2 Tarzı oyunları oynamak için bi notebook alacam. Metin2 De 2-3 hesap açınca kasmayacak bi bilgisayar olması lazım. Nasıl bişe Alabilirim en uygun fiyata? Kullanan arkadaslar varsa yardımcı olursa sevinirim.
  11. bariskarali

ASUS GeForce RTX 3070 DUAL V2 Alınır mı?

Arkadaşlar bu ekran kartını almayı düşünüyorum ama bazı yerlerde ısı sorunu falan gibi yorumlar okudum. Burda kullanan arkadaşlardan fikir almak istedim. Kullanan varsa memnunlar mı? Fanlar yeterli mi sizce? https://www.itopya.com/asus-geforce-rtx-3070-dual-v2-oc-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti/
  12. bariskarali

Bilgisayarımın klavyyesi şifre girme kısmında çalışmıyor.

Arkadaşlar Bilgisayarı açıyorum. Şifre girme kısmında klavye calısmıyor. Ekran klavyesı ile yazıyorum. Masaüstünde normale dönüyor. Bunun sebebi nedir? Nasıl düzeltirim? Bir anda oldu dün yoktu böyle bir şey.
  13. bariskarali

Yardım Notebook'uma ram takviyesi yapmak istiyorum.

Arkadaşlar bilgisayarım bu https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-fx506li-hn085-intel-core-i5-10300h-8gb-1tb-ssd-gtx-1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC0000043I04 nasıl bir ram almalıyım. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.
  14. bariskarali

Yardım Notebook'tan anlayan arkadaşlar acil yardım. PC ISINIYOR

Arkadaşlar Asus Tuf Gaming FX506-HN085 Notebook kullanıyorum. CS:GO ya girdiğim anda sıcaklık 80 85 e cıkıp bilgisayar ani ısınma yapıyor. Normal değil yani. Fanlar çok hızlı son hızda dönüyor. NoteBook kullanmayı pek bilmiyorum. Ayarlarında bir sıkıntı mı var acaba? Anlayan arkadaslar yardımcı...
  15. bariskarali

Yardım Notebook Ram Nasıl Yükseltilir?

Arkadaşlar elimde Asus Tuf FC506LI-HN085 Notebook var. Ram 8gb bunu 16 yapmak istiyorum. Araştırmalarıma göre arttırılabiliyor ve garanti kapsamı dışında kalmıyormuş. Orjinal olarak ramı nerden alabilirim. Sounsuz çalısabilecek bir Parça almak istiyorum. Uyumlu olması lazım yani. Notebbok linki...
  16. bariskarali

Yardım Asus Tuf Gaming FX506-HN085 Alinir mi

Arkadaslar simdi Almayı düşünüyorum. Nasıl sizce? 1tb ssd olması beni çok cezbetti. Isınma falan yapar mı bu...
  17. bariskarali

Yardım Asus Rog Strix G513IH-HN002 Alınır mı?

Arkadaslar almayı düşünüyorum. Çok ağır oyunlar oynamıyorum. Genelde csgo metin2 falan 😀. Benim için önemli olan ısınma sorunu olmayacak ve stabil olarak guzel çalışacak. Bazı markalar gibi servislerde surundurmemeyecek yeter.
  18. bariskarali

Samsung Smart TV de twitch uygulaması silindi YARDIM.

Arkadaslar bizde samsungun Smart TV si var. Onceden app kısmında twitch vardi. Sonra bi anda gitti indirme yerine bakıyorum yine yok. Nasil yüklerim uygulamayı tekrardan? Galiba komple kaldırmışlar.
  19. bariskarali

Yardım Ryzen 5 1600 İşlemciye max hangi Ekran kartı alınmalıdır?

Soru başlıkta arkadaslar. 2. El alacam max ne alinir?
  20. bariskarali

Öneri İ9 10850k vs i7 11700k

Arkadaslar bir müddet ekran kartsız kullanacam. Sizce hangisini almak mantıklı? Tecrübeli arkadaşları konuya davet ediyorum. Anakart olarak z590 serisi bir kart alacam.
Top Bottom