Arama sonuçları: *

• Users: BFace
  • Order by date
  1. BFace

RTX 2060 Laptop CS:GO Düşük FPS

2. BFace

nasıl yapcam
  3. BFace

şubat ayında yaptırdım formatta attım sonra 80 fps e kadar düştü ancak diğer oyunlarda bu sorun yok 1682942302 https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v20-2/ laptop bu
  4. BFace

RTX 2060 i7-10750H işlemciye sahip bir laptop kullanıyorum. Laptopu alalı 2 yıl oldu ilk yıllar 200-300 arası alıyordum sonra 100-200 arası oldu şimdi 80-120 arası fps alıyorum ve oynanacak gibi gelmiyor. Bu kadar para verdiğim bi bilgisayarda cs de böyle bir şey yaşamak aşırı sinirimi bozuyor...
  5. BFace

Arctis Prime mı yoksa Logitech g pro x mi

yakın bir zamanda kulaklık değiştirmeyi düşünüyorum ama çok kararsız kaldım. Arctis Prime ve Logitech G Pro X arasında sürekli gidip geliyorum aralarında 300-400 lira bir fark var siz ne önerirsiniz?
  6. BFace

Monster Pusat Pro Bluetooth Driver Sorunu

zaten kabloyla deniyordum. yarın deneyeceğim.
  7. BFace

Monster Pusat Pro Bluetooth Driver Sorunu

Bugün monster pusat pro gamepad aldım. Normal bir şekilde bluetoothla bağlandım ama oyunlarda görmedi. Sonra driver'ı olduğunu öğrendim driver'ı kurarken rehberine baktım ancak select ve start tuşlarına aynı anda basın ardından windows sesini duyunca bırakın diyor. Sonraki adımda otomatik olarak...
  8. BFace

Drop Plus Cihaz Aktif Değil Sorunu

Az önce USB aygıtı arızalı gibi bi hata verip sesi kulaklığa vermeyi kesti bilgisayar sizce iade edeyim mi yardımıcı olursanız sevinirim. Farklı girişe taktım gene çalışmaya başladı gene aynısını yaşar mıyım bilmiyorum
  9. BFace

Drop Plus Cihaz Aktif Değil Sorunu

Rampage drop plus aldım birkaç gün önce bugün elime ulaştı ama driverıyla ilgili sıkıntı yaşıyorum. Device unactive ve the device has not been detected. hatalarıyla karşılaşıyorum ne yapmalıyım destek segment adlı siteden indirdim driverı ne yapmalıyım? Jak ile bağladığımda ses geliyor ama...
  10. BFace

Drop Plus mı Cloud Stinger Core mu ?

Kulaklık almayı düşünüyorum ama kararsızım sizce bunlardan birini almalı mıyım veya bir başka bir öneriniz var mı ?
  11. BFace

Huawei Mate 20 Lite almalı mıyım?

GM 20 Pro alınır mı sizce 2000 liraya internette var bana özelliklerine göre fiyatı çok uygun geldi
  12. BFace

Huawei Mate 20 Lite almalı mıyım?

Telefon almayı düşünüyorum P20 Lite alcaktım ama 200 lira daha fazlasına Mate 20 almak istedim ama teşhir ürünü mü değil mi bilemedim bakar mısınız? https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-huawei-mate-20-lite-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV00000XK7KW?magaza=DeltaMobile
  13. BFace

Rampage Drop Plus Nerden Bulurum

Peki ne zaman tekrar gelir herhangi bir yere bi fikriniz var mı? Veya başka kulaklık öneriniz?
  14. BFace

Rampage Drop Plus Nerden Bulurum

Rampage Drop Plus alcaktım bu akşam ama son 1 ürün kaldığını gördüm. Sonra şimdi almayı düşündüm 15 dk daha dursaydı alcaktım trendyolda yok şuanda drop plus nerden bulabilirim?
  15. BFace

Steelseries arctis 1 mi Gamepower Kizaru mu

Kizaruyu bi arkadaşım önermişti ama başka forumlara falan bakınca vazgeçtim. 1610360263 Drop Plus almayı düşünüyorum şuanda ama aklımda bir soru var. Arkadaşımda Rampage in drop modeli var yüksek ses seviyesine çıkınca kulaklıktan çıkan ses mikrofona kadar gidebiliyor. Drop Plusta böyle bir...
  16. BFace

Steelseries arctis 1 mi Gamepower Kizaru mu

Normalde Kizaru Almayı düşünüyordum ama bim e Steelseries Arctis 1 geldiğini görünce arada kaldım sizce hangisini almalıyım? (cs:go r6 gibi oyunları çok oynuyorum)
Top Bottom