Neler Yeni

Monster Pusat Pro Bluetooth Driver Sorunu

BFace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
4rrda
Bugün monster pusat pro gamepad aldım. Normal bir şekilde bluetoothla bağlandım ama oyunlarda görmedi. Sonra driver'ı olduğunu öğrendim driver'ı kurarken rehberine baktım ancak select ve start tuşlarına aynı anda basın ardından windows sesini duyunca bırakın diyor. Sonraki adımda otomatik olarak device kısmında kolu göreceğini söylüyor ancak bende görmüyor birkaç defa denedim ancak olumlu sonuç alamadım. Dolayısıyla gamepad i düzgün çalıştıramadım. Yardım edebilir misiniz?

Ariseks

80+ Gold
Bugün monster pusat pro gamepad aldım. Normal bir şekilde bluetoothla bağlandım ama oyunlarda görmedi. Sonra driver'ı olduğunu öğrendim driver'ı kurarken rehberine baktım ancak select ve start tuşlarına aynı anda basın ardından windows sesini duyunca bırakın diyor. Sonraki adımda otomatik olarak device kısmında kolu göreceğini söylüyor ancak bende görmüyor birkaç defa denedim ancak olumlu sonuç alamadım. Dolayısıyla gamepad i düzgün çalıştıramadım. Yardım edebilir misiniz?
Gamepadin hatası diye biliyorum kabloyla denersen görüyordu galiba

Margot Robbie

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,348
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Monster destekle iletişime geçin. Birebir onlardan yardım alın. Yardımcı olacaklardır.

Avolay

80+ Gold
Bu gamepad sorunlu değil miydi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,847
Üyeler
149,992
Son üye
İsmail007