Arama sonuçları: *

• Users: oEnesQlf
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. oEnesQlf

Netspeed davet kodu .

Netspeed davet kodu verebilir misiniz ?
  2. oEnesQlf

Hyperx cloud 2 gri amazon vs kırmızı mediamarkt

Hyperx cloud 2 alacağım gri renk amazondan mı alıyım yoksa kırmızı renk trendyol mediamarkt'tan mı alıyım ? Kırmızı rengi istiyorum da mediamarkta garanti konusunda güvenemiyorum,amazon ürünün arkasında duruyor.
  3. oEnesQlf

Öneri Cat6 saf bakır vs cat7 altın kapmala vs cat8 kablo

Bu kablolardan hangisini almalıyım şu an 20 mbps kullanıyorum 1 2 ay sonra 100 mbps geçeceğim ve hangisini en az pingi verir ? Prime Üyeleri için günün fırsatı: UGREEN Cat8 Rj45 Ethernet Kablosu Altın Kaplama 40Gbps 2000Mhz Yönlendirici, Switch, Ps4, Ps5, Tv Kutusu Vb. Ile Uyumlu (2M)...
  4. oEnesQlf

Öneri Hangi ethernet kablosunu alıyım ?

115 TL lik fiyatına değer mu yoksa 60 TL lik te yeterli mi şimdilik 20 mbps kullanıyorum ilerde +100 mbpsye geçeceğim https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B096ZQH8QQ/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1...
  5. oEnesQlf

Gedik piliç salam kötü mü ?

Getiden salam söylemeyi düşünüyordum Gedik piliç salam hakkında internette olumsuz yorumlara denk geldim şans eseri mi kötü ürün gelmiş yoksa cidden kötü mu ürünleri ?
  6. oEnesQlf

Wallpaper engine indirime girer mi

Wallpaper engine'i 60 TL ye almıştım şimdi 2.8dolar yani 80 TL olmuş %50 den daha fazla indirime girer mi eğer girerse şimdi iade edeceğim
  7. oEnesQlf

Öneri bu oyunlar alınır mı

yan hesabıma cs2 prime da alacağım ama steamde 450 TL kaldı bu oyunları alıp sonra csden kasa düşürüp prime öyle almak mı mantıklı yoksa ilk prime alıp bu oyunları sonra almak mı mantıklı ? (cs prime 15 dolar olacak)
  8. oEnesQlf

yedek cs2 hesabı alıyım mı

yedek cs2 hesabı alıyım mı yoksa skin vs. mi alıyım ?
  9. oEnesQlf

🔥İndirim 🔸GetirYemek derbiye özel aktif olacak kod; OZLEDIK75

🔸GetirYemek derbiye özel aktif olacak kod; OZLEDIK75 🔥18:00'da aktif olduğunda detayları ve alt limiti öğreneceğiz. Muhtemelen 100 TL'ye 75 TL indirim olacak.
  10. oEnesQlf

Cdn.steamstatic.com güvenilir bir adres mi

Steamde oyun yüklerken kaspersky bu alan adını şüpheli buldu ve engelledi bağlantıya izin veriyim mi yoksa engelli mi kalsın ?
  11. oEnesQlf

Öneri Hangi nfs oyunları alınır ?

Need for speed heat'e sahibim, onun dışında hangileri alınır hepsini almak istemiyorum
  12. oEnesQlf

ETS2 Going East ve Road to the Black Sea dlc'leri 125 TL ye alınır mı

ETS2 Going East ve Road to the Black Sea dlc'leri 125 TL'ye alınır mı ?
  13. oEnesQlf

Yardım Money gold migros hemen de ücretsiz teslimatı sağlıyor mu

Money gold migros sanal marketteki gibi migros hemende de ücretsiz teslimat sağlıyor mu kullananlar yazabilir mi
  14. oEnesQlf

Samsung CF396 23.5 " 4ms 72 Hz Curved Gaming Monitör kaç TL eder

Samsung CF396 23.5 " 4ms 72 Hz Curved Gaming Monitör Bu monitöre sahibim satıp 144 hz geçmeyi planlıyorum garantisi bitti en fazla ne kadara satabilirim ?
  15. oEnesQlf

Bu wallpaperları bulabilir misiniz

Rog city olarak geçiyor adı ama aynı renklerde olanını bulamadım
  16. oEnesQlf

3D yazici kulaklik standi alınır mı

3D yazici ile basılan kulaklık standı sağlık açısından bir zararı olur mu yoksa rampage kulaklık standından bir farkı yok mu ?
  17. oEnesQlf

Öneri 700 TL ye kadar kulaklık önerisi

700 TL ye kadar kulaklık önerebilir misiniz Benim bulduklarım: https://www.trendyol.com/havit/gamenote-h2038u-rgb-7-1-usb-mikrofonlu-gaming-oyuncu-kulakligi-p-758329735...
  18. oEnesQlf

Havit Gamenote H2230D alınır mı?

Havit Gamenote H2230D alınır mı? Veya 400-500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz? N11 Amazon Hepsiburada üzerinden olursa daha iyi olur.
  19. oEnesQlf

sharkoon rush er3 aldım iade edip 200 TL fazlasına gamenote h2230d alınır mı

sharkoon rush er3 aldım iade edip 200 TL fazlasına havit gamenote h2230d alınır mı ?
  20. oEnesQlf

Steame 5 dolar yükledim ama topluluk pazar banı kalkmadı

Yan steam hesabıma 5 dolar yükledim ama topluluk pazar banı kalkmadı 1 hafta beklemem ya da oyun almam mı gerekiyor ?
Top Bottom