Neler Yeni

3D yazici kulaklik standi alınır mı

oEnesQlf

80+ Silver
Bütçe
100
3D yazici ile basılan kulaklık standı sağlık açısından bir zararı olur mu yoksa rampage kulaklık standından bir farkı yok mu ?

Leaden_Viever

80+ Bronze
3D yazici ile basılan kulaklık standı sağlık açısından bir zararı olur mu yoksa rampage kulaklık standından bir farkı yok mu ?
Hayır hocam rampage kulaklık standından daha iyidir ama aldigin yerin kullandığı flamente bağlı sağlık açısından herhangi bir sorun yaratmaz

freygasm

80+ Gold
Aldım ben memnunum kulaklık standına abartı para vermeye gerek yok bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1695053903047.png

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Aldım ben memnunum kulaklık standına abartı para vermeye gerek yok bence.

Alıntıyı görüntüle
Aaa siz konu açınca farkettim şimdi böyle şeylerin 3d baskılı haleridemi vardı bundan ileride bir tane alabilirim aslında böyle duvara falan koyulabiliyor mu masanın yan tarafları oluyor ya

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Asil
Aaa siz konu açınca farkettim şimdi böyle şeylerin 3d baskılı haleridemi vardı bundan ileride bir tane alabilirim aslında böyle duvara falan koyulabiliyor mu masanın yan tarafları oluyor ya
hocam vidalarsan heryere takılır

hocam vidalarsan heryere takılır
sanırsam kullanım amacı masa kenarı için ama kendin ayarlarsın rahat

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Asil
Ne kadardan başlıyor böyle tavsiye ettiğin güzel tasarımlı varmı? CS falan filen galiba bunların logolu haleri var
valla kullanıp tavsiye edebileceğim yok ancak tavsiyem ucuz yollu bişi alman benim gözümde pekte bir olayı yok çünkü

Ne kadardan başlıyor böyle tavsiye ettiğin güzel tasarımlı varmı? CS falan filen galiba bunların logolu haleri var
arkadaşın attığı fotoda 60₺ idi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
valla kullanıp tavsiye edebileceğim yok ancak tavsiyem ucuz yollu bişi alman benim gözümde pekte bir olayı yok çünkü

arkadaşın attığı fotoda 60₺ idi
Bencede tek amacı sağlam durması yani tutmaya yarıyor :D

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
alt tarafi stand, al gec

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
Asil
Bencede tek amacı sağlam durması yani tutmaya yarıyor :D
evet baktım rampage in kisi 500tl falan ne gerek var yani hocam 😂 çok ışıklı istiyorsan 50tl ye standı al 300-400tl ye de direk 5-10-15 metrelik falan rgb şerit ledler var onları alırsın hem odaya hemde standa ışık döşersin

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
evet baktım rampage in kisi 500tl falan ne gerek var yani hocam 😂 çok ışıklı istiyorsan 50tl ye standı al 300-400tl ye de direk 5-10-15 metrelik falan rgb şerit ledler var onları alırsın hem odaya hemde standa ışık döşersin
Harbi hocam ya ben baya düşünüyordum şu olayı çünkü çok kötü duruyor olmayınca ama fiyatından dolayı vaz geçiyordum bu baskılı işini sizden gördüm kral adamsınız ondan bir tane alayim ya bi ara çok hoş.

freygasm

80+ Gold
Koyulabilenleri vardır illa, ben masaüstünde duranlardan aldım. Kulaklık standından bahsediyorsan da vardı duvara asılanları. Benimki masaya sabitleniyor.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,014
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Koyulabilenleri vardır illa, ben masaüstünde duranlardan aldım. Kulaklık standından bahsediyorsan da vardı duvara asılanları. Benimki masaya sabitleniyor.
Sağlamlar mı bari 50tl falan iyi paramı bunlar için?

Top Bottom