Arama sonuçları: *

1. furkanyildirim

5-6K arası 2. El gaming Laptop

Excalibur güzel temiz kovalamaya çalışıyorum ama 2 . El piyasası da ölü ya inş güzel bir tane bulurum
  2. furkanyildirim

5-6K arası 2. El gaming Laptop

Arkadaşlar merhaba bütçem zorlasan 6k yı geçmez öğrenciyiz . Piyasa pert olmuş ama max 6K ya kadar laptop varmıdır 2. El olarak Oynadığım oyunlar; Csgo , valo , devour , forza 4 , ets2 , rainbow arada Bu oyunları orta ayarlarda veya kasmayacak şekilde oynatan laptop varmıdır
  3. furkanyildirim

Max 5-6 K arasi Gaming Laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar bütçem yaklaşık 5 6 bin bu fiyatlara 2. El olarak etz bulabilirmiyim güzel temiz
  4. furkanyildirim

3k ya kasar laptop önerisi 2.el

Teşekkürler bakacağım
  5. furkanyildirim

Oynadığım 3 oyun var cs 1.6 csgo ets bunlar dışında word exel var onları her pc acar bu oyunlari rahat oynatacak daha düşük bütçeli varmıdır piyasaya en son 2 3 sene bakmıştım baya fark var be
  6. furkanyildirim

Merhaba arkadaşlar üniversite açılıyor üniversiteyi KKTC de okuyorum bende masaüstü olduğu için onu goturmem imkansiz bana hem ders yaparken video izlerken kasmayacak ve ets Csgo tarzı oyunları açacak laptop önerir misiniz? 2. El de olur 3k dkan fazla olan 2. El ürünleri için pazarlıkla birlikte...
  7. furkanyildirim

Anakarta uygun işlemci önerisi

Beni sadece ev içersinde idare edeceği için yeterli 4 çekirdekli en iyi işlemci bumu dur yada desteklenen cpu için bir sayfa varsa bende gözatabilirim. Amacım bu anakartta max. performansi almam
  8. furkanyildirim

Klavye ve Mous'un çalışmaması

Arkadaşlar merhabalar anakart değişikliği yaptım ancak söyle bir hata var . Benim 2 tane diskim var birisi HDD diğeri SSD bunların her birinde de farklı işletim sistemi var. Hdd'nin içinde Windows 7 kurulu iken SSD ise Windows 10 var. Anakart montajından sonra ilk açtığımda hdd de Klavye mouse...
  9. furkanyildirim

Anakarta uygun işlemci önerisi

Arkadaşlar merhaba benim daha öncede lga775 pin anakartım vardı ve o anakart max 2 çekirdek destekliyordu. Elime yeni bi anakart daha geçti ancak bu anakartın en yüksek desteklediği işlemciyi bulamadım ya da ben yapamadım. 4 çekirdekli işlemcileri destekler mi ? Sistem Özellikleri Anakart ...
  10. furkanyildirim

Ddr2 anakart ve işlemci önerisi

Arkdaslar merhaba şuan kullandığım sistemden memnun değilim biraz mevcut sistemi bir tik yükseltmek istiyorum elimde 2*3 toplam 6 gb ddr2 ram var 240 gb ssd 500gb harddisk kasa , ekran kartı, psu filan hepsi var sadece ddr2 anakart ve minimum 4 çekirdekli bir işlemci önerir misiniz? ? Şuan...
  11. furkanyildirim

Bilgisayar açılmama sorunu.

Kaç ram takılı öncelikle ramleri tek tek takip çalıştırmayı dene bunu yapmadan önce ramlerin dişlerini bastırmadan silgi ile hafifçe sil
  12. furkanyildirim

Geleneksel Bayramlaşma Konusu - RAMAZAN BAYRAMI ÖZEL

Amin sizlerin ve tüm forum forum üyelerininde bayramı mübarek olsun , iyi bayramlar
  13. furkanyildirim

Bilgisayar fiyatları düşer mi?

Ya ben mallık ettim düşer diye dolar 8 küsur oldu hahaha toplayacağım napim artik beklemenin faydası yok
  14. furkanyildirim

Acayip Ucuza Hazır Sistem veya Toplama Sistem Alma

Burda haram diyenler o bıçak kendilerinde düşeydi hemensatisa koyardı bedavadan sistem toplamışsın ne güzel bemde kripto paradaki varlığımla toplayacağım napayım güncel paramı harcayamam çok pahalı her şey zaten
  15. furkanyildirim

500 600 TL 2. El sistem Toplama

Çok Teşekkürler değerlendirme yapacağım
  16. furkanyildirim

500 600 TL 2. El sistem Toplama

Merhaba arkadaşlar Fiyat olarak 500 Tl bütçe yazdim ancak artırabiliriz. Öncelikle elimde olan parçalar var bu parçalar harici sadece işlemci, ilave ram , ve anakart alacağım Elimde olan parçalar --------------- 240 gb ssd 320gb samsung hdd 4GB DDR3 Ram 1GB 128Bit Nvida geforce GT 220...
  17. furkanyildirim

Gamepower Kizaru mu daha iyi yoksa Gamepower Mihawk mi

Gamepower Mihawk 7.1 kullanıcısının +/- yönlerinden bahsedeceğim Mikrofon kalitesi: 10/9 Ben daha önce 30 40 tl lik mikrofonlu kulaklıklar kullanmıştım bu kulakligi aldiğimda sanki kendi sesimi canlı aynı şekilde duyuyormuşum gibi hissettim ses kalitesi güzel ama 1 puan kırdım sebebi ise çok...
  18. furkanyildirim

CS-GO'yu 5 yıl önce satın aldım ancak seçkin değil.

E postada fatura filan duruyorsa ticket at
  19. furkanyildirim

Yeni SSD değerleri normalmi ?

Bu anakart hep engel oluyor bana yani bedavaya aldığım için hiç bakmadım artık gelişen uygulama ve oyunlar sayesinde yetersiz kaldığını anlıyoruz ssd takıp hızlandırayım dedim şonuçlar buradaki gibi ssd yi sıfır ve uygun fiyata aldığım için çok da dert etmiyorum 200 tl gibi bir fiyata aldım...
  20. furkanyildirim

Yeni SSD değerleri normalmi ?

Şuan SSD boş daha yeni taktım değerleri ölçtüm sizlere danışayım dedim birde ram düşük benim o nedenle win 10 kurmadım
Top Bottom