Neler Yeni

Gamepower Kizaru mu daha iyi yoksa Gamepower Mihawk mi

ekmek123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ekmek123lmao2
Bütçe
500
Merhaba arkadaslar bir sorum olucakti, Gamepower Kizaru mu daha iyi yoksa Gamepower Mihawk mi daha iyi sizce? veya 500 tl civarlarinda mikrofonuna cok onem veriyorum fps oyunlari oynuyorum bir kulaklik onerebilir misiniz?

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Oğuzhan yücel
Merhaba arkadaslar bir sorum olucakti, Gamepower Kizaru mu daha iyi yoksa Gamepower Mihawk mi daha iyi sizce? veya 500 TL civarlarinda mikrofonuna cok onem veriyorum fps oyunlari oynuyorum bir kulaklik onerebilir misiniz?
kizaru çok ağır her yeri metal mikrofonu iyi ses kaliteside kötü değil mihawkı bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan Yıldırım
Twitter
furkanyildrim28
Facebook
furkanyildirim28
Gamepower Mihawk 7.1 kullanıcısının +/- yönlerinden bahsedeceğim

Mikrofon kalitesi: 10/9 Ben daha önce 30 40 tl lik mikrofonlu kulaklıklar kullanmıştım bu kulakligi aldiğimda sanki kendi sesimi canlı aynı şekilde duyuyormuşum gibi hissettim ses kalitesi güzel ama 1 puan kırdım sebebi ise çok az olsada dip ses var normalde duymuyorum ama mikrofon kullanıp konusmadigimda hafiften duyuluyor
Ses seviyesi : Kulakligi taktığında dünya ile bağlantı kesiliyor oyuna girdiğimde oyuna dalıyorum ve evdekilerin beni yan odadan hatta yanımdan çağırmasını duymuyorum. Ek olarak titreşim bas özelliği var. Titreşim özelliğini sevenler için güzel denilebilir ama ben kapattım.
7.1 diyor ancak ben çok anlayamadım testleri nasil yapılıyor bilmiyorum ama oyunlarda ses güzel kasiliyor.

Tasarım: Tasarımı ve RGB çok hoş 3 farklı led modeli var . Ek olarak kafa bandıda var ağır bir hissiyatı yok kumaş kablo değil ama kalın bir sağlam plastik kablosu var . Kablo çok dolanmaya başladı 1 ay sonra kendi kendine kamaşıyor tabii kullanıma göre değişir. Beğendiğin özelliği ise kontrol kumandası var çok iyi düşünülmüş kumanda da mikrofon kapatıp açma, tireşim kapatıp açma , led değiştirme ve ses +/- rus kombinasyonları mevcuttur.
Uzun süreli kullandım ağrı yapmadi 2 3 saatten sonra azıcık hissediliyor
Genel puanım 10/8
Kablo kırışması ve dip sesden puan kırdım
Ben 1.5 2 ay önce 293 tl ye almıştım ancak şuan aşırı pahali indirimde alınabilir

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Forumda Kizaru kullanan vardı sanırım aşırı memnunum demişti.

Top Bottom