Arama sonuçları: *

1. Z

Laptop an fps düşüşü

Fakat aniden 20-30 Lara kadar düşmesi sizce normalmi bu arada ısı değerleri 70 derece
  2. Z

Laptop an fps düşüşü

Merhaba öncelikle herkese iyi akşamlar bilgisayarım Acer swift 3 ryzen 3 olan model fakat valorantta vsync kapalıyken 80 FPS leri falan görüyordum yırtılmalar olduğu için kapattım sabit 60 fpsten bir anda 30 a falan düşüyor sebebini bir türlü anlayamadım birde ekran kartımı CPU Z den baktığımda...
  3. Z

Bu laptop valorant oynatabilirmi arkadaşlar?

Merhaba arkadaşlar bu laptop ile valorantta tahmini kaç fps alabilirim (15-20) FPS verirmi kısacası. Ekran kartı gt710
  4. Z

Öneri Mouse ve mouse pad önerisi

Laptop kullanıyorum da 40x40 biraz fazla değilmi.
  5. Z

Öneri Mouse ve mouse pad önerisi

Merhaba arkadaşlar mouse ve mouse pad öneriniz varmı çizim yapıyorum arada oyun falan oynuyorum maks bütçe 150 TL mouse pad ile 200.
  6. Z

Öneri önerebileceğiniz modem varmı ?

200-260
  7. Z

Öneri önerebileceğiniz modem varmı ?

Merhaba iyi günler millenicomun 35 mb lit paketinden satın aldım şuanda modem arayışındayım önerebileceğiniz modem varmı ?
  8. Z

Papara ile Nesineye Kart Yatıramıyorum

Hocam paparada iban var papara nın kendi iban numarasını yazıyorsun havale EFT falan yapabiliyorsun yanlış bilmiyorsam.
  9. Z

Yardım windows bellek kullanımı

iyi akşamlar win 10 pro 8 gb ram boşta %36 bellek kullanımı gösteriyor chrome da falanda bu %61 e falan çıkıyor laptop sizce değerler normalmi.
  10. Z

notebook için hangi çantayı almalıyım ?

Arkadaşlar merhaba laptopumun boyutu 14 inç nasıl bir çanta almalıyım örnek varsa atabilirmisiniz.
  11. Z

Öneri Sizce bu laptop alınır mı??

Hocam yalnız youtube da bazı game testlerde iyi sonuçlar gördüm.
  12. Z

Öneri Sizce bu laptop alınır mı??

https://www.hepsiburada.com/acer-swift-sf314-42-amd-ryzen-3-4300u-8gb-128gb-ssd-linux-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nxhseey006-p-HBV000014RSQD?magaza=Hepsiburada Edit: photoshop kullandırırmı ve arada sırada gta v i low da oynatırmı.
Top Bottom