Arama sonuçları: *

1. İ

Volvo T4 - T5 Motorlar Lpg uyumu

Selamün aleyküm dostlar, bu volvo'nun t4-t5 motorlu araçlardan kullanan var mıdır? lpg uyumu konusunda bilgisi olan var mı ? bir kısım hiç bir şey olmaz diyor, bir kısım lpg gördü mü ymaulur diyor, internette rektifiyesiz 400-450000 km lerde gezenler var lpg ile hala yürür durumda, sizlere...
  2. İ

Yardım Bir Köy Okulundaki sınıf için 1500 TL projektör önerisi

İyi günler, kategorisi olmadığı(yada bulamadığım için monitör yazdım, lakin projektör lazım ve ben monitör sekmesinde açtım, şimdi olay şu, bir yakınımızın ataması urfa'da bir köydeki ilk okula gerçekleşti, biliyorsunuzki ilk okullar yakından eğitime devam ediyorlar, ve yakından eğitimdede...
  3. İ

Öneri 4500TL Ye kadar 43-50" 4K Akıllı Televizyon Önerisi

Selamün Aleyküm efendim, teyzemlere televizyon bakıyoruz ve kendileri Netflix ve youtube içerikleri tüketebilcekleri RENK DOĞRULUĞU YÜKSEK smart bir televizyon istiyorlar, bende şahsen görüntü ile uğraştığım için bu modele karar verdim, hem size sormak, hemde öneri almak istedim sizce model...
  4. İ

DONANIM ARŞİVİ 1 MİLYON OLMUŞ HAYIRLI OLSUN DİYELİM.

2013 Ten TEKNOGALAXY Olarak yola çıkan Abdullah abimiz sonunda 1 Milyon olmuş, Hayırlı olsun diyelim dedim. yıllardır videolarını severek izliyoruz abi, bir sürü insan sevindirdin bugüne kadar gerçekten 1 milyonu en deli dolu hak eden insansın.
Top Bottom