Arama sonuçları: *

1. NightGamesTR

2. elde fiyat belirleme

3 ay önce dizdiğim sistemi malum dolar kurunuda göz önünde bulundurarak bir fiyat belirlemek istiyorum parçalarda hiçbir sorun yoktur ilk gün ki gibi fakat 2. el sonuçta fiyat değerlendirmesinde bana yardımcı olabilirmisiniz ?
  2. NightGamesTR

2. el pc fiyat değerlendirmesi

3 ay önce dizdiğim sistemi malum dolar kurunuda göz önünde bulundurarak bir fiyat belirlemek istiyorum parçalarda hiçbir sorun yoktur ilk gün ki gibi fakat 2. el sonuçta fiyat değerlendirmesinde bana yardımcı olabilirmisiniz ?
  3. NightGamesTR

Overclock b450m s2h anakart ve ryzen 5 3500x işlemci

Overclock b450m s2h anakart ve ryzen 5 3500x işlemciye nasıl overclock yapabilirim ryzen 5 3500x in frekansı videolarda 4.3 ghz ye kadar çıkabiliyor değerleri nasıl yapmalıyım ne kadar voltaj vermeliyim ?
  4. NightGamesTR

r5 3500x işlemci ghz takılması

beyler ilk önce şöyle söyleyim ben kendi kafama göre o.c. yapmaya çalıştım woltajla uğraşmadan frekanslarla oynadım direk sonra pc açılmadı bende bios pilini söktüm sıfırladım biosu win. 10 ve bios en son sürümde her şey 4-4 lük ram profilini 3000 bine aldım işte otamatik profil mevzusu var ya...
  5. NightGamesTR

3500x cpu hızı

Beyler ben bios ayarlarıyla oynadım sonrasında pc açılmadı bende bios pilini çıkardım falan derken biosu sıfırladım sonrasında ram profili fala değiştirdim konuya gelirsek pc yi başlatınca cpu hızım 3.6-4.1 arası değişiyor normaldi 3500x işlemcim bu biosla oynamadan önce sorun yoktu 4.1 e...
  6. NightGamesTR

PSU arızası

Beyler 20 gün önce sistem spariş ettim bir kaç gün önce elime ulaştı işlemcide ekran kartında ramda vs. diyer bileşenlerde herhangibi bi sorun yoktu tabii ki psu dada ince hesaptan dizdim şimdi fark ettim pc yi sallayınca yada hafif bi psu taraffına çok hafif tık diye vurunca not: kapı çalar gibi...
  7. NightGamesTR

incehesaptan hazır sistem satın aldım fakat ekran kartını yanlış seçmişim

beyler ince hesaptan hazır sistem aldım fakat ben xfx rx 590 alıcaktım değiştirmeyi unuttuğum için 5500xt satın almışım ince hesaba mesaj gönderdim yarında müşteri hizmetlerini vs. arıycam sistem toplanmadan değişim olurmu iade hakkım varmı veya değişiklik olursa özelleştirmede 590 a çektiğim...
  8. NightGamesTR

ryzen 5 1600 af 12nm işlemci rx590 ı tam kapasitede beslermi ?

beyler yakında bir fiyat performans pc si dizmeyi düşünüyorum parçaların hepsini sizlerle ve linkleriyle paylaşırım fakat tam kapasitede besleyip beslemeyeceğiinden emin değilim sizlere sormak istedim. ekran olarak 144hz 1ms tepkili fiyat performans ürünü düşünüyorum işlemciyi başta ryzen 5...
  9. NightGamesTR

Yardım RAM kullanımı

BEYLER BAYANLAR PC Yİ İLK BAŞLATTIĞIMDA KARŞILAŞTIĞIM MANZARA BU 6 GB RAMİ NEYE YİYOR ANLAMIYORUM BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLABİLİRMİ ÖNCEDEN MAX 3 GB YİYORDU GÜNLERDİ BÖYLE FORMAT DEMEYİN PEK SEVMEM KENDİSİNİ :)
  10. NightGamesTR

Laptopa overclock

Beyler overclock hakkında pek bi bilgim yok fakat yakın bir zamanda bannerlordu yüklemeyi düşünüyorum ve fps konusunda sıkıntı çekmek istemiyorum laptop kullanıyorum özellikleride i-5 5.nesil u işlemci 6 çekirdek ekran kartım geforce 920m 4gb ram 1600mhz 8gb ddr3low oyunu okuma hızı isteyen bi...
  11. NightGamesTR

Yardım işlemci değişimi

beyler i5-5200u 2.20GHz işlemcim var notebook bu arada ve yetersiz kalıyor değiştirmeyi düşünüyorum uyumlu işlemciyi nerden bulabilirim anakart adı acer aspire e5-573G . CPU: paket türü : 1168 ball FCBGA paket boyutu : 40mm x 24mm maxs 700 TL bütçeli anakartıma uygun en iyi işlemciyi...
  12. NightGamesTR

laptop ekran kartı tercihi

laptoplarda tercihen hangi ekran kartını kullanırsınız amd mi nvidia mı ? :unsure:ömür olarakta stabil çalışma olarakra tabi birde ısıyı katarsanız ben işlemci:intel ekran kartı:nvidia tercih ederim bu durum laptoplar için geçerli ;)
Top Bottom