Arama sonuçları: *

1. N

2.el GTX 950 Alınır mı? ?

tam tam anlayamadim ama hocam dediginizi
  2. N

2.el GTX 950 Alınır mı? ?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-gtx-950-gaming-2gb-128bit-985052966/detay/ linkini biraktigim kart Alınır mı? elimdeki rx550 ile takas edicem ve hangi testleri istemeliyim ?
  3. N

Secure Boot sonrası ekran gelmiyor

Bios yazdırtıcam
  4. N

secure boot menüsünü açtıktan sonra bilgisayarım açılmıyor

Kaç TL'ye yaptırdın bunu hocam
  5. N

İşlemcinin power kablosu dışında herşeyi çıkardı onu çıkaramıyorum bekliyeceğim biraz 1635007798 Yine olmadı hocam
  6. N

Cmos pinim bu şekilde hangisine ne yapmam lazım .
  7. N

Yani fişi çıkarıcam pili çıkarıcam bekliyeceğim sonra pili takıp fişi takıp çalıştıracakmıyım
  8. N

Bende aynı sorunu yaşıyorum çözebildinmi
  9. N

Bios pilini çıkartıp denedim olmadı tüm parçaları çıkartıp denedim yine olmadı anakart üzerindeki cmos pinlerini denedim yine olmadı acaba birisini yanlışmı yaptım.
  10. N

Bugün sabah windows 11 yükledim ve valorantta bi hata verdi internetten araştırdım secure boot açmam gerekiyormuş açtım biostan ama sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı ve ekran kartının fanı bi dönüyr bi duruyor yardımcı olabilirmisiniz Sistemim B450M S2H R5 1600AF RX550 2GB 8 GB RAM 3000MHZ...
  11. N

Windows 10 anlik takilmalar

sistemim RX550 2GB R5 1600AF B450M S2H 8GB 3000MHZ RAM uzun suredir oyun oynarken alt tab atinca bi anda pc kitleniyordu mouseyi hareket ettirince donuyor sonra duzeliyor ama bidaha hareket ettirince yine donuyordu simdi artik youtrubeden video ilzerken lol istemcisine girince bile donmaya...
  12. N

Rx550 2gb ve core duo2 e7500 darboğaz

Rx 550 almıştım ama ekran kartım yandı bende eski bilgisayarımı kullanmaya başladım 2gb ram ve core duo2 e7500 var oyunlarda takılma yapıyor yardımcı olabilirmisiniz nasıl çözebilirim çözümü varmıdır
Top Bottom