Arama sonuçları: *

1. T

Cloud 2 Firmware update sonrası

Düzeliyor ses de eskisi gibi olmuyor silahların sesi yüksek ayak sesleri kısılmış gibi oluyor aynısını yaptım öle yani
  2. T

Çözüldü✓ tebilondan bu sistemi almayı düşünüyorum nasıldır.

dostum sordugum konular haricinde herkes bi farklı cevap verdi saolun sordugum konular için bilgi almaya geldim ama yok yani herkes farklı bişi sölüyor ben sordugum sorular için bilgi istedim sadece hala aynı cümleyi kuruyorsun diyorum bende var kullandım deneyimlerim bu sen hala sorunlu değil...
  3. T

fanboylugu ile alakası yok ben sıkıntı çekiyorum para verip hic bi ayar yapamadıgım ekran kartını nabacam bendede suan rx6650xt var yaşadıklarımı sölüyorum ve sorunlu bu durumuda senin gibi savunamıcam.
  4. T

kardeşim neden para veripte sıkıntılar içine gireyim amd nin yazılım sorunları var ekran kartında sen amd alabilirsin suan hali hazırda var ve sıkıntılar içinde arada watman veriyor driveri cöküyor yarı fiyatı boşu boşuna yarı fiyatı değil o kart daha fazla para veririm nvidia alırım kafam rahat...
  5. T

amd ekran kartı kullandım şuan onu kullanıyorum ve bi daha amd erkan kartı almayı düşünmüyorum hiç bi ayara müsade etmiyor takılmalar aşırı derecede yazılım hataları var nvidia alacagım %100 o yüzden istemiyorum. işte bilmedigim marka parçalar almaktan çekiniyorum.
  6. T

Dostum yorumu sordugum sorular için istiyorum 240 ml bu işlemciye yeter mi anakart nasıl bu işlemciye gayet OC yapmadan yeterli olurmu diğer parçaların kalitesi iyi mi bana 30k lık en düşük parçalardan oluşan sistem atıonuz daha uzun ömürlü bi sistem istedigim için bunları almayı düşünüyorum...
  7. T

Dostum rekabetçi oynuyorum hani 2k veya 4k lık efecti nabayım görüntüyü ne yapayım he cok canım sıkılır artık rekabetten zevk almam alırım ekstra bi monitör :D hani sistemi yorumlamanızı istedim konu nerelere geldi sordugum sorunun hiç cevabını alamadım. benim amacım güncel orta segment ileriye...
  8. T

Dostum DDR4 devri bitti DDR5 güncellemelere açık bi seçenek ne zaman ne olcagı belli olmuyor teknolojide bi update gelir performans artar bişi olur orası belli olmuyor ama ddr4 te öle bişi olcagını düşünmüyorum. 3090 diyosun dlss 3 ten yararlanamıyoruz 4070 alır dlss3 açarım 3090 performansı...
  9. T

amd istemiyorum yıllardır amd kullandım intel olsun istiyorum.Almışken parçaları uzun ömürlü bişi olsun istiyorum böle yeni çıkmış mld ssd felan gibi şeyler istemediğim için parçalar az kaliteli bişi olsun istiyorum para önemli değil bu görseldeki pc yi yorumlarsan sevinirim. anakart iyi mi? 240...
  10. T

Ryzen 5 5600x Isınma sorunu

yok işlemci oc lu oldugunu düşünmüyorum firmalar öle oc yapıp gönderemez sorun sogutucudan kaynaklı ozaman veya termal macunu güzel sürmek lasım bunlarda olmuyosa sorun sogutucuda
  11. T

Bu fiyata böle baska sistem yok hep gamepower psu deepcool psulu şeyler var 55k 60k arası ramleride 5200 16 gb hep kötü varsa aklında güzel bi sistem bu fiyatlara onada bakabilirim. 54k max bütcem işlemcide amd ekran kartı olsun istemiyorum. 2k felan için almıyorum bu arada 1080p 360 hertz...
  12. T

herkes de yapıyor onu kontrolcü varsa ondan fan speed aç fanlar az devirde çalısıyor olabilir.
  13. T

Sıvı soğutma tam oturmamıs olabilir veya fan devri düşük çalışıyor olabilir kontrolcü var ise fanların hızını arttırmayı deneyin.
  14. T

Görseldeki sistemi almayı düşünüyorum 14600k için 240ml corsair sıvı sogutma yetermi anakart nasıl bu işlemciyi kaldırır mı parçalar kaliteli mi sıkıntı yaşatan bişi olurmu? bide 14600k amd de hangi işlemciye kafa tutuyor. açıkcası yıllardır amd kullanıyorum intel almak istiyorum.Sistemde...
  15. T

Cloud 2 Firmware update sonrası

Cloud 2 kulaklığım var Ayak Sesleri gayet tok ve net gelirken Firmware 0010 update yaptım Şuan Silah sesleri aşırı yüksekken ayak sesleri duyulmucak kadar azaldı ses kasamaz oldum Neden yaptıysam 0030 0005 hepsini denedim taktım çıkardım hala aynı anakart B450MK2 Bu sorunu çözebilen varsa...
  16. T

Hyperx Cloud 2 ses kasamıyorum

Aynı Sorun Bende var Firmware update yaptım diğer pc de kullanıyordum Ayak Sesleri tok silah sesler böle orantılı geliyordu basslı felan değildi bu pc firmware update yapmadan önce aynıydı nerden yaptıysam Şuan ayak sesleri acayip az geliyor oyunlarda cs valo PUBG anakart aynı sorunu çözebildinmi
  17. T

RX 6650 xt watman hatası ve sistem de anlık takılmalar

Amd radeon Ayarlarını Fabrika Ayarlarına al ve hiç bir şeye dokunma yoksa youtube videolarda kasmalar ara sıra watmann hatları oluyor bende rx6650xt aldım keske almasaydım.
  18. T

RX 6600 XT Ekran Siyah Flashlama Yapıyor!

Aynı sıkıntı bendede var pc yi yeni aldım daha 1 hafta oldu Gelişmiş Sekronizasyonu etkinden değiştir düzeliyor
  19. T

Wraith Prism'in içinden çıkan 2 kabloyu bağlamayı unuttum

2 RGB Kabloyuda takmassak bi sorun teşkil eder mi?
  20. T

Valorant ses azalma sorunu

ya valla sorma bende pc ye format attım ayak sesleri acayip az böle deildi format atmadan öncede böle oldu kulaklığı tak çıkar yaptım düzelmişti başka oyunlarda bişi yok valorant böle sıkıntılı :D
Top Bottom