Arama sonuçları: *

1. W

Şu oyunun adı neydi ya ?????

aynennnn çok saolasın kardeşim youtube gameplayine baktım ahahahha allah razı olsun valla kaç senedir ara ara aklıma geliyodu sonunda buldum be ahahahh 1615579600 Gece gece iyi hayır duası aldın yemin ederim. Allah razı olsun senden.
  2. W

Şu oyunun adı neydi ya ?????

Arkadaşlar yıl 2008-2009 ilk bilgisayarımda oynadığım bir oyun şimdi arıyorum arıyorum bulamıyorum. Ben o dönemlerde oynamıştım ama önceden çıkmış oyundur muhtemelen ama grafikleri fln güzeldi. Oyun şöyle başlıyordu(hatırladığım kadarıyla) dağ gibi bi yerden aşağı çiftlik gibi bi yere...
  3. W

huzur vercek oyun önerisi

ets 2
  4. W

Xbox one controller pilsiz çalışmıyor??

Pilsiz değil mi ?
  5. W

Denedim evdeki bütün micro usbleri ama yok olmadı malesef. 1610957297 Nasıl yani anlayamadım ?
  6. W

Yok malesef 2.el almıştım.
  7. W

Sanırım benim controllerde bi sıkıntı var çünkü youtubede bazı videolara bakıyorum adamlar controllerin pillerini çıkarıp normal adaptörle prize bağlayıp wireless üzerinden bile oynayabiliyorken bende pc yi geçtim prizde bile çalışmıyor. Ama bende şunu anlamıyorum pilleri takılıyken pc ye...
  8. W

İnternette gördüğüm kadarıyla pilsiz, sadece kablolu şekilde sorunsuz oynanıyor. Bide şöyle bir şey var ben ilk aldığımda pillerini çıkarıp sadece kablolu şekilde oynamıştım diye hatırlıyorum ve aldığımdan beri hiç pc den kablosunu çıkarmadım sürekli kablolu oynuyorum ama ben ürünü alalı 1 ay...
  9. W

Xbox one controlleri micro usb ile pc ye bağladığımda eğer pilleri takılı değilse çalışmıyor. bu normal mi ?? Ayrıca uygulamasından pcye bağlı olarak görünüyor bağlı olduğu halde pillerini çıkardığım gibi kapanıyor. ?????
Top Bottom