Neler Yeni

Xbox one controller pilsiz çalışmıyor??

wraiyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim Yılmaz
Xbox one controlleri micro usb ile pc ye bağladığımda eğer pilleri takılı değilse çalışmıyor. bu normal mi ?? Ayrıca uygulamasından pcye bağlı olarak görünüyor bağlı olduğu halde pillerini çıkardığım gibi kapanıyor. ?????

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    239.1 KB · Hit: 97
Son düzenleme:

Flacks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Baran Durmaz
Xbox one controlleri micro usb ile pc ye bağladığımda eğer pilleri takılı değilse çalışmıyor. bu normal mi ??
benim bildiği kadarıyla zaten öyle oluyor yani normal.ama tam bilmiyorum.

wraiyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternette gördüğüm kadarıyla pilsiz, sadece kablolu şekilde sorunsuz oynanıyor. Bide şöyle bir şey var ben ilk aldığımda pillerini çıkarıp sadece kablolu şekilde oynamıştım diye hatırlıyorum ve aldığımdan beri hiç pc den kablosunu çıkarmadım sürekli kablolu oynuyorum ama ben ürünü alalı 1 ay olacak ve ben sürekli kullandım aleti, pilinide ilk gün aldığım pili taktım ve düne kadar sorunsuz full pcye bağlı kablolu şekilde oynuyordum, dün birden titreşimi azaldı, pilleri değiştirdim düzeldi. ama sorun şurda ben 1 ay boyunca ilk gün taktığım pili kullanmam imkansız neredeyse. Birde şundan şüpheleniyorum geçenlerde windows update üzerinden bi güncelleme yaptım 2 gün fln oldu yapalı acaba o güncellemeden sonra kablo üzerinden bağlantıda bir sıkıntı oldu da ondan sonra içindeki pilleri kullanmaya mı başladı ? başka bu controlleri kullanan ve güncelleme yapan varsa onlarda böyle bir sıkıntı yaşandı mı ?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Kablolu bağlantıda genellikle Pil kullanımı çok az olurken (titreşim vb.) Kablosuz bağlantıda kumandanın pilleri çok çabuk bitiyor.
Pilsiz çalışmaması da normal.
Tavsiyem, Şarj edilebilir pillerden oluşan doldurulabilir kitlerden almanız. Şarja takıp takıp kullanırsınız.
Zaten titreşimlerde kendi pilinden yiyor diye biliyorum.

wraiyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım benim controllerde bi sıkıntı var çünkü youtubede bazı videolara bakıyorum adamlar controllerin pillerini çıkarıp normal adaptörle prize bağlayıp wireless üzerinden bile oynayabiliyorken bende pc yi geçtim prizde bile çalışmıyor. Ama bende şunu anlamıyorum pilleri takılıyken pc ye bağladığımda görüp bağlanıyor uygulaması üzerinden bile prize takılı diye gösteriyor, ama madem görüp bağlanıyorsun niye pile ihtiyaç duyuyosun madem pille çalışıcaksın ozaman niye bağlı görünüyosun ?? Zaten hep benim başıma gelir böyle absürt işler şimdi durduk yere pillere para ödicez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mehmet arı
Sanırım benim controllerde bi sıkıntı var çünkü youtubede bazı videolara bakıyorum adamlar controllerin pillerini çıkarıp normal adaptörle prize bağlayıp wireless üzerinden bile oynayabiliyorken bende pc yi geçtim prizde bile çalışmıyor. Ama bende şunu anlamıyorum pilleri takılıyken pc ye bağladığımda görüp bağlanıyor uygulaması üzerinden bile prize takılı diye gösteriyor, ama madem görüp bağlanıyorsun niye pile ihtiyaç duyuyosun madem pille çalışıcaksın ozaman niye bağlı görünüyosun ?? Zaten hep benim başıma gelir böyle absürt işler şimdi durduk yere pillere para ödicez.
garantisi varsa gönder sıfırını veriyorlar

aglamican

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ege Hüseyin Hasret
Xbox one controlleri micro usb ile pc ye bağladığımda eğer pilleri takılı değilse çalışmıyor. bu normal mi ??
evet çalışmıyor ama bir tane usb bağlayın hep orda bekletirseniz çalışır şarj gibi bi durumu yok

wraiyt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim Yılmaz

aglamican

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45