Arama sonuçları: *

1. Samet Göksu

Samsung 25w şarj cihazım patladı.

Arkadaşlar merhabalar direkt konuya geçeyim. 2 gün önce Samsung A34 marka telefon aldım ve içerisinden type-c şarj kablosu ile geliyor. Fakat içinden herhangi bir adaptör çıkmamakta. Dolayısıyla internetten orijinal diye bu adaptörü aldım...
  2. Samet Göksu

g203 çift tıklama sorunu

Arkadaşlar logitech g203 marka mouse kullanıyorum ve aşağı yukarı 2 buçuk senedir sorunsuz kullanıyordum. Fakat son birkaç haftadır bariz bir şekilde çift tıklama sorunu var. Bunu biraz araştırdım zaten kronik sorunmuş. Dolayısıyla bana kronik sorunu olmayan 400-800 arası bir mouse lazım. 800...
  3. Samet Göksu

Mavi Ekran Mavi ekran hatası / minidump koydum

Arkadaşlar 3 4 gün önce m2 ssd alıp pc format attım. Windowsu m2 ssd'ye kurdum. Tüm programları kurdum, updateleri falan yaptım. Fakat dün gece oyun sırasında pc birden dondu ve pc res attığımda açılmadı. Sonra ramlari denedim. 8x2 ram kullanıyorum. Bir tanesini çıkarttığımda pc'nin açıldığını...
  4. Samet Göksu

Çözüldü✓ Oyundayken arka plandaki uygulamalar kasıyor

Sistem boştayken hiçbir sorun olmadan çalışan discord ve spotify, oyuna girince oyunu kastırmıyorlar fakat kendileri kasıyor. Yani dinlediğim müziği oyun içinde dinlerken arada donup 2 3 saniye sonra tekrar devam ediyor. Discord'da ise konuştuğum kişilerin sesleri bir anda kesilip 2 3 saniye...
  5. Samet Göksu

Öneri Bilgisayar Programcılığı için laptop tavsiyesi

Bilgisayar programcılığı için laptop arıyorum ama hangisi yeterli pek fikrim yok. Yardıma ihtiyacım var bilgisi olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Bütçem max 7bin üstü imkansız.
  6. Samet Göksu

40x30 Orijinal Mousepad Tavsiyesi

Arkadaşlar max 100 TL 40x30 orijinal mousepad arıyorum. Logitech ürünleri var 60 70 TL civarlarında ama orijinal değiller galiba anlamadım. Bir tavsiyeniz var mı?
  7. Samet Göksu

Platonik olduğum kız bana his besliyor mu?

Arkadaşlar başlıkta da söylediğim gibi hoşlandığım kızın bana his besleyip beslemediğini bir türlü anlayamıyorum. Üniversite 3. yıl bitti ama bu kızı 9 aydır tanıyorum ve harbi tutuldum diyebilirim. Kafam çok karıştı ailem, arkadaşlarım felan bende bişeylerin değiştini söyleyip duruyor çünkü...
  8. Samet Göksu

Başkası adına Eczaneden ilaç alabilir miyim?

Arkadaşımın adına eczaneden ilaç alabilir miyim? Reçetenin fotoğrafı ve arkadaşımın TC'si de mevcut. Bir sıkıntı çıkar mı?
  9. Samet Göksu

PUBG Anlık FPS Düşmesi

Son 1 haftadır sıklıkla oyunun ortasında fps 120'lerden 30'lara anlık olarak düşüyor ve ms anlık 50'den 150'lere fırlıyıp geri iniyor. Yani fps'mi ms'i etkiliyor yoksa tam tersimi anlamadım. Ama çok sinir bozucu. Nasıl çözebilirim? SİSTEM; Palit gamingpro gtx 1650 oc version Ryzen 3 3100 16gb...
  10. Samet Göksu

3-4k arası laptop önerisi

Malum üniversiteler açılıyor benimde laptopa ihtiyacım var. Bütçem 3bin ile 4bin TL arasında. Mağazadan gidip alacağım yani Media Markt Teknosa Vatan gibi yerlerden linkler atarsanız sevinirim.
  11. Samet Göksu

Ping iyi ama Packet Loss var.

Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi ping değerlerim 70 ile 90 arasında fakat birden packet loss yaşıyorum 2 3 sanıye gidiyor ve geri geliyor. Oyun oynayanlar bilir sağ üstte kırmızı bi işaret çıkıyor. Packet loss işareti. Türknet'e yazdığımda ise sistemden packet loss gözükmediği için bir şey...
  12. Samet Göksu

Çözüldü✓ Palit GTX 1650GP OC aldım.

Başlıkta da belirttiğim gibi Palit GTX 1650GP OC aldım. Driver kurulumunu yaptım ve Furmark Testini yaptım max 69 dereceyi gördü. Boşta 48-52 derece arasında dolaşıyor. Görünüşe göre bir sorun yok gibi. Ama aklıma şu takıldı ekran kartında OC yazıyor. Fabrika çıkışlı Overclok ile mi geliyor...
  13. Samet Göksu

2.El GTX 970'mi 0 GTX 1650'mi?

Arkadaşlar 3300tl bütçem var ve ekran kartı alacağım. 1650 ile 970 arasında kaldım. Sizce ne yapmalıyım?
  14. Samet Göksu

Çözüldü✓ Türknet Ping Sorunu !

Arkadaşlar Yaklaşık 1 yıldır Türknet kullanıyorum. Çok şikayetçi olmamakla beraber çok da memnun değilim. Ortadayım yani. Ama bugün yaklaşık 3 4 saattir ping düşmek bilmiyor. Download ve upload değerlerim aynı. Ama discordda 450ping gösteriyor. Oyunlarda hareket edemiyorum bile. Diğer Türknet...
  15. Samet Göksu

3000 TL'ye 1660 Süper

Arkadaşlar kırmızı sitede 3000tl'ye 1660 süper buldum. Adam sinop boyabat'ta mağazasının olduğunu söylüyor. Sıfır kapalı kutu adınıza faturalı felan yazmış. Çok güven vermedi ve güvenli alışveriş yapabileceğim bir sistem var mıdır? Dolandırılmak istemiyorum. Bir sorayım dedim.
  16. Samet Göksu

1650 Süper'e 5000TL verilir mi?

Arkadaşlar 5 6 ay önce 1800tl olan kart 5000tl olmuş durumda. Vay halimize. Neyse asıl soruma döneyim. 1650 süpere 5000tl verip alayım mı yoksa temmuzun ortalarını beklesem 4k 3k ya düşer mi? Tabii ki bilemeyiz ama tahminlerinize ihtiyacım var. Temmuzu bekleyeyimmi yoksa alayım daha da artar mı...
  17. Samet Göksu

PNY vs Palit OC 1650 Hangisi Daha İyidir?

Arkadaşlar 3300tl bütçem var ve 1650 ekran kartına param yetiyor. Biliyorum piyasa çok çok kötü ama artık sıkıldım. Çift fanlı modellerden PNY ve PALİT Oc versiyonlarını gördüm...
  18. Samet Göksu

3000 TL Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır ekran kartı almak için bekliyorum ve artık sıkıldım. 3000tl ekran kartı önerilerinizi bekliyorum.
  19. Samet Göksu

B450m S2H V2 Kasa Uyumu

https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-gametech-galaxy-mesh-full-rgb-kumandali-pro-gaming-oyuncu-fiyati,722659608.html https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-darkflash-aquarius-led-fanli-atx-oyuncu-kasa-fiyati,544480702.html Arkadaşlar b450m s2h v2 anakartım var ve...
  20. Samet Göksu

RX 550 + Ryzen 3 3100 FPS?

Arkadaşlar geçici olarak 0 rx550 almaya karar verdim. Piyasa düzelene kadar Valorant CS-GO, Rocket, en önemlisi RainbowSix'de bana sıkıntı çıkartır mı? Düşük ayarlarda oynamaya alışığım ama fps drop felan yemek istemiyorum. Sizce tamam mıdır? Sistem : Ryzen 3 3100 , 2x8 3200 ram , b450m s2h v2...
Top Bottom