Neler Yeni

Başkası adına Eczaneden ilaç alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Samet Göksu
Arkadaşımın adına eczaneden ilaç alabilir miyim? Reçetenin fotoğrafı ve arkadaşımın TC'si de mevcut. Bir sıkıntı çıkar mı?

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
eczanede çalışıyorum
reçete ve tc yeterli
reçetenin 3 gün geçerlilik süresi var geçmeden alın

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Samet Göksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eczanede çalışıyorum
reçete ve tc yeterli
reçetenin 3 gün geçerlilik süresi var geçmeden alın
Reçetenin kendisi değil de WhatsApp üzerinden fotoğrafı mevcut sıkıntı olmaz değil mi?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,781
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Reçetenin kendisi değil de WhatsApp üzerinden fotoğrafı mevcut sıkıntı olmaz değil mi?
Olabilir, reçetenin kendisini götür hatta tc kimliğinde kendisini götürse daha iyi olur, bu saatte nöbetçi eczaneler var sadece ve kıl birine denk gelebilirsin diye işini şansa bırakmasan daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Samet Göksu
Olabilir, reçetenin kendisini götür hatta tc kimliğinde kendisini götürse daha iyi olur, bu saatte nöbetçi eczaneler var sadece ve kıl birine denk gelebilirsin diye işini şansa bırakmasan daha iyi olur.
Kendisi çıkabilse zaten gidip alır ilacı. Yarın gidip onun adına ben almaya çalışacağım. Elimde reçetenin fotoğrafı ve arkadaşımın tc kimlik no'su var. Yan yana birkaç eczane var artık kıl birine denk gelirsem diğerine giderim.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,781
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Kendisi çıkabilse zaten gidip alır ilacı. Yarın gidip onun adına ben almaya çalışacağım. Elimde reçetenin fotoğrafı ve arkadaşımın tc kimlik no'su var. Yan yana birkaç eczane var artık kıl birine denk gelirsem diğerine giderim.
Götürse değil götürsen olacaktı reçetenin kendisini ve tc nin kendisini al ben sorun yaşadığım için söyledim zaten komluma ilaç almaya gittim reçete ve kimliği wp den attı ama eczacı kabul etmedi, geri dönmek zorunda kaldım. Aldım orjinallerini götürdüm bu sefer ilaçları verdi. Hepsi yapmaz bu kıllığı da git gel yaşama diye söylüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Samet Göksu
Götürse değil götürsen olacaktı reçetenin kendisini ve tc nin kendisini al ben sorun yaşadığım için söyledim zaten komluma ilaç almaya gittim reçete ve kimliği wp den attı ama eczacı kabul etmedi, geri dönmek zorunda kaldım. Aldım orjinallerini götürdüm bu sefer ilaçları verdi. Hepsi yapmaz bu kıllığı da git gel yaşama diye söylüyorum.
Anladım bu biraz üzdü açıkçası. Teşekkürler.

KNOESS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Burak Koç
Örnek veriyorum
1M7HKZL Gibi reçete olur
Bide manual yazılan
Parol
İbu fort
Coldway
Gibi
İlk yazdığım reçete gibi ise tc ve reçete yeterli
Ancak ikinci ise telefon numarası imza vs hastanın atması lazım
Sigortası yoksa zaten direkt kendi ücretine alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci örnek ise WhatsApptan olmaz reçete lazım veya dediğim gibi indirimsizde alabilir veya sağlık ocağındanda yazdırılabilir

Maykıl

80+ Silver
Örnek veriyorum
1M7HKZL Gibi reçete olur
Bide manual yazılan
Parol
İbu fort
Coldway
Gibi
İlk yazdığım reçete gibi ise tc ve reçete yeterli
Ancak ikinci ise telefon numarası imza vs hastanın atması lazım
Sigortası yoksa zaten direkt kendi ücretine alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci örnek ise WhatsApptan olmaz reçete lazım veya dediğim gibi indirimsizde alabilir veya sağlık ocağındanda yazdırılabilir
Hocam 2. Sinde tanidik eczane ise fake imza ile hallediyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Samet Göksu
Şu an reçeteyi kontrol ettim üstünde ilacın adı yazıyor. Alta birde sistem yok deyip imza atmışlar. Hekim imzası felan da gözüküyor. İlacın adı Dexpass gibi bir şey yazıyor. (Malum hekim yazısı fazla anlaşılmıyor :D) Ola ki vermediler desek parasını verip kendim alabilir miyim?

Top Bottom