Arama sonuçları: *

1. H

Hangi laptop daha mantıklı

Tesekkur ederim arkadasa ilettim bende ufak bir arastirma sonucu mantikli geldi dedigim gibi benimki fanboyluk degil kendi bilgisayarim da ryzen kullaniyorum zaten ama arkadas intel istedigi icin birsey diyemedim ama ilettim ona mantikli olan bu diye artik kendisine kalmis
  2. H

Cikarim ama verdigim paraya degmesi gerekiyo 1713545710 Oncellikle kucuklugumden beri bilgisayar isleriyle cok ilgili bir insanim kendi arastirmalarim la filan surekli bikgisayar toplayan bir insanim amd onceden mantikliydi ama suan da cok da bir mantigi kalmadi 2 senedir de sinav hazirlikti...
  3. H

Tesekkur ederim ama amd istemiyorum intel olursa daha cok sevinirim bu modeli biliyorum bi kac yerde daha gormustum ama intelciyim 🤭
  4. H

Evet acer benim icin de daha mantikli geliyor ama birisi onerdi kafam karisti 45w olmasi zaten beni soguttu peki baska onerebilcegin bir model var mi
  5. H

MSI CYBORG 15 A13VF-893XTR Acer Nitro 5 AN515-58-775T Arkadaslar 35.000 50.000 gibi bir bütçe aralığım var bu 2 model arasında kaldım ama parasına göre şu model daha iyi dediğiniz bir model varsa yardımcı olabilirmisiniz intel olursa sevinirimm
  6. H

1500tl razer deathadder v2

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-razer-deathadder-v2-pro-optik-kablosuz-oyuncu-fiyati,968473079.html arkadaşlar gördüm çok şaşırdım bende kablolu olanı var o bile 1300-1400tl bunun 1500tl olması garibime gitti alan filan olursa diye konu açtım çok ucuz gibi geldi
  7. H

Ekran katı önerisi lütfen yardım edin

3k ya bu var istiyorsan https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-1080-8gb-1060017945/detay
  8. H

Ram Yükselticem Fakat Aynı Ram Satışta Yok

Aynısından yoksa 2.el temiz garantili bulabilirsen alabilirsin yoksa onu satıp dirket dual alabilirsin
  9. H

Ekran Kartına Güç girişi bağlama

Hocam arkadaşın dediği gibi o 2 pinde 6+2 8 li 8 li takicaksin zaten orası sekilli oldugu icin yanlis takma gibi birsey olmaz orada duran tum kablolar ekran kartına takılı olsun ekran kartından çıkan kablolara gerek yok.
  10. H

1000tl klavye önerisi

Arkadaşlar bu paraya alınabilcek en iyi klavye istiyorum hydra r6 plus diye dusundum yine de varsa oneriniz bekliyorum
  11. H

Bilgisayar topladım açılmıyor

Hersey olabilir kardesim bilen birisine gotur problemi buradan cozmen zor gecmis olsun
  12. H

Çözüldü✓ Bilgisayarımda öncelikle hangi parçayı yükselteyim.

Reis parcalari sat bana kalirsa rx 6600xt al indirim kovala sıfır bulursun şuan ki ekran kartını satıp işlemciyi anakarti satip ryzen 5 5600 islemci ve ona uygun bir anakart alabilirsin ram filan gayet iyi ona suan dokunmana gerek yok
  13. H

kasa modifiyesinde yardımınıza ihtiyacım var

Olmaz eğerki paran varsa internette şık kaplamalar var ya da direkt kablo satılıyor
  14. H

Asus 1080 takas teklifi mantıklı mı

Hocam urunun kutusu yok kac senelik urun
  15. H

Asus 1080 takas teklifi mantıklı mı

Arkadaşlar öncellikle bende 1080 erkan kartı var asusun turbo serisi kullanmıyorum birisi oppo a16 marka telefonla takas demis bana mantikli geldi ama yine de bi soruyum dedim telefon sifir 2 haftalik tr garantili ekran kartini zor satarim ama telefonu hemen paraya cevirebilirim gibi geldi...
  16. H

27k sistem nasıldır?

Arkadaşın mesajı önemsemene gerek yok gaming gen guvenilirdir alabilirsin
  17. H

Bu sisteme hangi ekran kartı olur

Amd rx6600xt ya da rtx 3060ti
  18. H

mouse önerisi yapabilir misiniz

100 150 TL ye ne bekliyorsun ki kaliteli olmaz
  19. H

Öneri Ekran kartı tutucu ihtiyacım var mı

Var ne olur ne olmaz al
  20. H

20.000-25.000 TL arası RTX 3060'lı sistem önerisi

Dostum intel al bende ryzen 5 3600 var şöyle söyleyim bundan 3 sene önce yavaş yavaş pc al sat yaptığım dönemler, intel set sattım 2 kat performanslı 0 amd anakart, amd işlemci almıştım eskiden amd işelmci mantıklıydı ucuzdu ve anakartlarıda ucuzdu ama şimdi bir fark kalmadı ve intel daha iyi...
Top Bottom