Arama sonuçları: *

1. P

1333 mhzlik ramlere ilave 800 takmak

teşekkürler
  2. P

saol knk cevabın için 8 kullanıyorum ve fivem oynuyorum ramim ucu ucuna yetiyor o yüzden rami azda olsa yükseltmek iyi olur diye düşünmüştüm
  3. P

arkadaşlar dediğim gibi ddr3 bi sistemim var ve cl değerleriini bilmiyorum üstündede yazmıyorud sanırım ama şöyle yapsam bi taksam sorun çıkarmazsa kullansam bişey olurmu
  4. P

başlıktada yazdığım gibi arkadaşlar anakartımda 4 adet ram slotu var 2 tane 4 gb takılı durumda ddr3 bi anakart arkadaşımda da ddr3 800 mhz lik bir ram var takarsam çalışırmı yoksa nasıl bi yöntemle çalıştırırım not: kendi ramlerim 1333 mhz takmak istediğim 800 mhz
  5. P

Ekran kartı termal macun yenileme

knk çok bilmiyorum yenilenme aralıklarını ama bilgisayar tamire yada formata gittiğinde söyleyebilirsin tamirciye adam bakar yapabilirise sürer termal macun iyiyse sürmez zaten
  6. P

4500₺ Oyun sistemi önerisi

itopyada 4000-5000 TL bandında hazır sistemler var ordan bakabilirsin en uygun olanı alırsın
  7. P

Atatürk 5-10 yıl daha yaşasa neler olurdu

knk ekonomi konusunda bilemem atatürk büyük bi adam ama ülkeye ağır sanayiyi erbakan getirdi
  8. P

Kablonet mi superonline mi

knk alt yapı varsa kablonetin tabii ki kablonet yoksa 100 mbps işi çok gerçek olmaz
  9. P

CSGO'yu HDD'ye Atsam Takılma Vs Olurmu

knk csgo yu bende hdd de oynuyorum haritalar geç yüklenir eğer hdd bozuk değilse rahat rahat oynarsın
  10. P

GTX 760 2gb 256bit video çekebilir miyim

knk biraz zor gibi dene oluyorsa yapabilirsin
  11. P

frisby foem 350 watt psu kötümü ?

böyle yazıyor
  12. P

350 watt peak out diyor
  13. P

teşekkür ederim oturduğum yerin elektrik konusunda yeterli olduğunu düşünüyorum 1 2 kere gitmişti fakat bişey olmadı bide şöyle bir sorunoldu bi gün bilgisayarı açtım dc ye girdim konuşuyorum arkadaşlarla 5 dk geçmeden pc kapandı ufak bir yanık kokusu vardı tekrar açtığımda tüm fanlar dönüyordu...
  14. P

o konularda çok bilgim yok durumumuz şuan kötü ne kadar götürür bu psu
  15. P

Sisteme görüntü gelmiyor

tamamdır kusura bakmayın iyi forumlar
  16. P

Sisteme görüntü gelmiyor

elektrikler kesilmiş hani elektrik verimliliği sertifika ile alakalı ya
  17. P

Sisteme görüntü gelmiyor

psu sertifikası varmıydı ?
  18. P

Türktelekomun verdiği fiber modemi adls kablo ile kullanılabilir mi ?

ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line), bir çeşit DSL bağlantısıdır. Bu teknolojide internet bağlantısı standart bakır telefon kabloları tarafından sağlanır. Veri, ses trafiğinin kullanmadığı frekanslar üzerinden gönderilir. Bu teknolojinin avantajı mevcut telefon altyapısının kullanılması ve...
  19. P

Discord Nitro taşınabilen bir kod mu?

taşınabilir derken ve xbox game pass ten aldığınız bir kod mu ?
  20. P

arkadaşlar bir süredir bu psuyu kullanıyorum yeni değiştirdim önceki çok kaza kader öldü bu psu ya da bişey olurmu sistemi yazıyorum patlarsa üzülürmüyüm AMD Phenom(tm) II X6 1055T 8 GB ram ddr3 asus strix 750 ti 2 gb iyi forumlar
Top Bottom