Arama sonuçları: *

• Users: sadık_428
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. sadık_428

Discord Nitro Yerel Fiyatlandırma

Discord, Bu hafta içerisinde şimdilik 3 ülke için yerel fiyatlandırma yapacakmış. Bu 3 ülke Türkiye Brezilya ve Polonya. Nitro 26,99₺ Nitro Classic 13,49₺ Server Boost 41,99₺ Makale Linki
  2. sadık_428

Windows 10 Gri Ekran sorunu

Dostlar selam. Yeni bi sistem topladım 2 hafta oldu olacak. Öncesinde böyle bir sorun yoktu fakat bugün sürekli bu hatayı alıyorum. Herhangi bir uygulama, dosya her ne olursa açıyorum, uygulama veya dosya her ne ise açılıyor fakat ekran bu şekilde gri bi hale bürünüyor. sol alttan masaüstünü...
  3. sadık_428

Çözüldü✓ Sizce Monitör Tercihim Nasıl Olmalı?

Selam dostlar. Kendime bir sistem topladım. Sıra monitör de. Aklımda şunu almak var. bütçem daha fazlasına el vermez maalesef.. tavsiyeleriniz nedir? (ekran kartım Nvidia)
  4. sadık_428

Sizce Hangisini Tercih Etmeliyim?

Selam dostlar. Sizce, Ryzen 5 3600 GTX 1650 mi, Yoksa Ryzen 5 2600,GTX1650 Super mi?
  5. sadık_428

Tarayıcı Cihazı Hakkında

tarayıcılarda şifrelerin kayıtlı olduğu yer dosya olarak cihazda tutuluyor mu?
  6. sadık_428

TUF'un Anlamı Nedir?

Arkadaşlar bir sistem var ekran kartı modeli kısmında GTX 1650 TUF yazıyor. Burada ki TUF ifadesi kafamı karıştırdı. Ne anlama geliyor? Performans açısından nasıl etki ediyor?
  7. sadık_428

Çözüldü✓ İşlemci modelinin sonunda ki ifadenin anlamı nedir?

Selam arkadaşlar. AMD RYZEN 5 3500X ve AMD RYZEN 5 3500U farkı nedir? Sondaki ifadeler ne anlama geliyor?
  8. sadık_428

Sami Babacan'ın Donarak Hayatını Kaybetmesi

Dün gece Kadıköy’de Sami Babacan isimli evsiz bir vatandaş donarak hayatını kaybetmiş. Ne düşünüyorsunuz?
  9. sadık_428

Vatan PC''den 7000-8000 ₺ arasında monitörlü sistem önerisi

Arkadaşlar selam. Biraz acemiyim hata yapmak istemiyorum. Vatan bilgisayar dan 7-8k arası monitör dahil bir sistem toplamamda yardımcı olur musunuz? Vatan olması şart maalesef, Kredi ile alacağım öğrenciyiz:) Şimdiden teşekkürler (kredi veya elden taksit ile ödeme alan başka bir yer varsa...
Top Bottom