Arama sonuçları: *

1. ahmet enes çakırcı

15K Televizyon Önerisi?

15 max 16 k bütçe var salona büyük bi televizyon alicaz öyle küçük olmayacak yani smart olucak netflix youtube vb uygulamalar olucak önerileri bekliyorum
  2. ahmet enes çakırcı

Bu anydesk link sağlammı?

arkadaş la anydesk den işimiz var indireyim diye bunu atti sağlammı https://dosya.co/712krbpxbw24/AnyDesk.exe.html
  3. ahmet enes çakırcı

Amazon Dropshipping nasıl yapılır?

Dropshipping çok mantıklı çok kazandıran ve çok kolay gibi geliyo geçen babamın arkadaşının oğlu yapıyomuş babama anlatmış çocuk manyak para kazanıyo sonuçta TL ile aldığı ürünü dolar ile satıyor yardımcı olabilecek varmı bende bu işe girmek istiyorum
  4. ahmet enes çakırcı

Temmuza kadar 77 KG Olmak

mümkünmü şuan 66 yım ve baya yemek yiyorum ama alamiyorum almama yardimci olurmuwunuz
  5. ahmet enes çakırcı

Benimle Sistem arayacak varmi

sahibindenden letgodan sistem bakiyorum max bütce 11 yer istanbul sistem bakabilirmisunuz sizde en f/p bulmam lazim oyun oynicam uzun zamanda degismicem rtx 2060 zor ama bulursam cok iyi olur 12 ye falanda bakabiliriz pazarlikla dusururum 11 e
  6. ahmet enes çakırcı

Bu sistem alinirmi ?

https://shbd.io/s/17c35Jma. 11 e bırakıyor işlemci anakart geçen sene almiş alinirmi
  7. ahmet enes çakırcı

Bu sorunu nasıl çözeriz

Arkadaşım bu hatayi aliyir bunu nasil cozeriz
  8. ahmet enes çakırcı

yeter artik para lazım

para lazım gerçekten olmuyo parasız her şey parayla pc aliyim desem para kıyafet desen para kupon yapsam tutmuyo parada para
  9. ahmet enes çakırcı

10 k ya sistem toplama

kasam var monitorde ayarlarim kalan parcalari rica etsem toplayabilirmisiniz bazı parçalar 2. elde olur rx 6600xt toplayabilme şansimiz varmi
  10. ahmet enes çakırcı

DA Yeni Sistem Ne Zaman?

pc aldiktan sonra baya uzaj kaldim yeni sistem ne zaman çikar sizce
  11. ahmet enes çakırcı

Remixci Dj'lerin Müzik Başlarındaki Kız Sesi Nasıl Ayarlanır?

remix yapan dj lerin şarkılarının başında bi tane kız dj in ismini söylüyor ya hepsinde farklı onu nasil yapuyoruz
  12. ahmet enes çakırcı

pc ye O.C Nasıl yapılır

ogretebilirmis8ni,
  13. ahmet enes çakırcı

2 haftadır gym e gitmiyorum

gyme başlarken çok hevesliydim severek gidiyodum sonra bi anda saldım 1 ay falab gittim gerçekten değişim istiyorum o yüzden 6 ay aldım pazartesi başlıcam tekrardan bu 2 haftalık kayıp değişime gelişime çok etki etmişmidir şuan kolum 28 hedefim 35 36 boyum 1.83 kilom da 65.5 bi 75 80 kilo olmam...
  14. ahmet enes çakırcı

101 Nasıl öğrenebilirim

Abimlerle hep okeye gidiyoruz ve her seferinde hala öğrenmedinmi diyolar hep yancıyım hepde 1 kişi eksik oluyo onada ben geçmem lazim nasil ogrenebilirim
  15. ahmet enes çakırcı

Bilgisayarıma ne gibi testler yapmalıyım

aldığımdan beri hiçbir test yapmadım ama içimde hep bilgisayarda sorun olduğu vardı oyunlarda istediğim fps yi alamamam gibi gibi bilgisayar stabilmi bi sorun var mı anlayabilmek için hangi uygulamaları indirip test yapmamiz gerekiyo
  16. ahmet enes çakırcı

Yeni telefonum da sim im kullanılmıyo

samsung galaxy a34 telefona sahibim simi taktım gördü şebeke geldi ama sms ve aramalara kapalı sadece acil aramalar neden sizce çözmem yapmam lazım
  17. ahmet enes çakırcı

Samsung Galaxy A34 Alınır mı?

11,500₺ gibi bir fiyatı var inceleme seyrettim telefon beni sardı bu fiyata daha iyi bişey alabilir miyim bide kamerasını biraz anlatabilir misiniz @şahin doğan ustam telefon dan anlıyorsun diye etiketliyorum seni
  18. ahmet enes çakırcı

İphone 12 Pro Alınır mı?

Bi abim telefon işiyle uğraşıyo 12 pro alma 2 3 ay sonra sorun yaşarsın eski cihaz falan diyo 12 pro sorunlu bi cihazmı kronikmi @şahin doğan
  19. ahmet enes çakırcı

Din Kültürü Hocam Dersde Filistin Marşı Açıyor

Din kültürü hocam 60 yaşlarında kapalı menapoza girmiş bunamış bi kadın derse gelir gelmez tahtadan Filistin marşı açıp ders sayfasına dönüyo son ses arkada çalıyo ve habire anlatıyor kardeşlerimiz falan diye,bende bundan rahatsız olduğum için hocam biz filistinli değiliz filistin marşı niye...
  20. ahmet enes çakırcı

Bilgisayarımda bi sorun var

pc yi 2021 mayıs da donanım arşivi foruma özel diye almıştım sistem özelliklerini yazıcam aşağıya aldım driver indirdim kullanmaya başladım hiç bi test yapmadım ama bilgisayarı aldığımdan beri tam performansı yok aldığımdan böyle benden kötü pc si olan arkadaşlarım oyunları benden daha iyi...
Top Bottom