Neler Yeni

yeter artik para lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
para lazım gerçekten olmuyo parasız her şey parayla pc aliyim desem para kıyafet desen para kupon yapsam tutmuyo parada para

Mchd26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mücahit Karakeçi
maalesef

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
para lazım gerçekten olmuyo parasız her şey parayla pc aliyim desem para kıyafet desen para kupon yapsam tutmuyo parada para
böyle konuları konu dısına açalım arkadaşlar. çünkü bi yardım istemiyorsun içini dökmüşsün gereksizce ( kime para lazım değilki zaten )
Mesaj otomatik birleştirildi:

parasız mutlu olunmaz diyenlerin bacısını
sanırım yanlış yazdın ama parasız da mutlu olunur, çok mutlu olamazsın sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ülke ekonomisi o kadar kötü durumda ki, daire kapısını açtığımda kartımdan otomatik olarak 200tl çekildiğini hissediyorum.
ya dimi kanka bende bunu demek istiyorum bi 1 ay çalışıyorum para toplaniyo hwr gun 200 gide gide bi bakuyorum cuzdan bos asosyal oldum artik

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
kardeşim ücretsiz olan birsürü yapılacak aktivite var , arkadaslarınla çıkarsın sahile gidersin ücretsiz eğitimler oluyor onlara katılırsın ücretsiz konserler oluyor gencelere özel çoğu yerlerde çok ucuza aktiviteler var.

varda var mutlu olmak için birşeyde yapmana gerekte yok sadece iyi arkadaşların olsun mutlu olursun zaten ama üstteki mesajdada suandaki yazdığım mesajdada çok mutlu olamazsın ama mutlu olursun

kısaca para senin refa düzeyini belirler okadar. en basit örneği arkadasınla saile gitmek için otobüse binersin veya araba kiralayıp gidersin.

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Burak B
Kendi ülkeni gezmek, seyahet etmek, kafeye gitmek, dışarıda yemek yemek, kıyafet almak, sinemaya gitmek, kahve içmek gibi şeyler bir insanın en doğal yaşama hakkıdır.
Bunu bir lüksmüş gibi lanse edenler bir tarafta, bunu kendine layık görmeyenler bir tarafta. Ne zaman birisi ağzını açsa beterin beteri var Afrika' da insanlar aç derler. Kimse refahı iyi ülkelerle kıyaslamaz. Hem kötüyle kıyaslar. 3 tarafı denizle çevrili ülkemde balık yiyemeyen insanlar var. Hayvancılık ülkesiyiz haftada kaç kere et tüketiyoruz ? Yaşama maliyeti çok yüksek. Ahırdan farksız evler 15 bin lira olmuş durumda. Söyleyecek çok şey var da....

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,915
Üyeler
141,357
Son üye
vasl
Top Bottom