Arama sonuçları: *

1. V

Objektif Gazete Tavsiyesi

Tarafsız gazete yok galiba, varsa da ben bilmiyorum. Resmi Gazete okuyabilir, ya da siyasi görüşüne uygun gazeteler de okuyabilir.
  2. V

Şuanda Ne Müzik Dinliyorsun ?

Rapkoz & İmtiyaz (Flush Royal) - Paran Varsa Konuşursun - YouTube
  3. V

Lenovo Ideapad 3 R7 3700U Nasıldır?

Asla ama asla fiyatına değmez, bütçe artarsa D16 öneririm.
  4. V

"Dua edelim hastalık azalsın"

Maalesef böyle düşünüyorlar ve halkımız da buna inanıyor. Bunların hepsinin sebebinin eğitimsizlik ve cahillik olduğunu düşünüyorum.
  5. V

Donanım Arşivi 1M Özel F/P Sitem Gelir mi?

Gelmesi lazım, ama gelir mi bilmem.
  6. V

maksimum kaç şınav çekebilirsiniz

20 tane çekerim herhalde.
  7. V

Ofis koltuğu önerisi

Unutmuş olabilirim değil mi? Her böyle insana saçma sapan mualeme yapıp komik duruma düştüğünüzün farkında değilsiniz maalesef. Öneriniz varsa yapın, yoksa iyi günler. :)
  8. V

Ofis koltuğu önerisi

Kusura bakmayın arkadaşlar bütçeyi söylemeyi unuttum, maksimum 500TL. İlk mesajı da düzenledim. Bu bütçede önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. 1617007119 Ne kadar komiksin yahu? Gül gül öldüm vallahi. :)
  9. V

Ofis koltuğu önerisi

Merhaba arkadaşlar, mutfak sandalyesinden bıktığım için bir koltuk almaya karar verdim. İstediğim özellikler: 1-) Rahat olması 2-) Uzun süre oturacağım için terletmemesi 3-) Boyun ve belde ağrı yapmaması 4-) Ayarlanabilir olması 5-) Son olarak da boyum 1.85 kilom da 62 civarı. Ama gelecekte de...
  10. V

bunaldım içinizi dökün

Gayet iyiyim, şu an hayatım güzel. Bugün yeni aldığım TWS kulaklığım Haylou T19 geldi. Sınavlarım da güzel geçti, hayat şu an için gayet iyi
  11. V

Hamburger vs pizza sizce hangisi

Normalde İskender, ikisi arasından hamburger tabii ki.
  12. V

Klavye hızımı nasıl artırabilirm?

Bol bol antrenman yaparak tabii ki.
  13. V

elrean parva alınır mı

Piyasaya göre güzel, alınır.
  14. V

Crucial Ballistix 5000 MHz CL 18 OC!

5200 denerdim ben olsam, elinize sağlık.
  15. V

ekran kartıma nasıl oc yaparım

Afterburner ile yapabilirsiniz.
  16. V

CASPER Excalibur G780 Nasıl? (10.999tl)

Casper çöpünü almayın. Bütçe nedir?
  17. V

HP Pavilion Gaming alınır mı?

Hocam, Pavilion serisinde ısınma sorunları bulunuyor. Bütçenizi söyleyin, daha iyi modeller bakılabilir.
  18. V

windows 10 cok fazla ram tuketıyor sebebı nedır ?

Arkada tarayıcı, afterburner, steam, epic falan da açık. GTA da açık. Onu biraz abartmak için söyledim. Gerçekte o kadar olmadığını biliyorum merak etmeyin.:)
  19. V

windows 10 cok fazla ram tuketıyor sebebı nedır ?

Arkada milyar tane program açık olduğu için olabilir mi? GTA 5 açık, tüketsin bir zahmet.
  20. V

Ryzen mı? İntel mi ?

10100F. 3100 parasına 10400F alınabiliyor ayrıca, eğer mümkünse 10400F tercih edin.
Top Bottom