Arama sonuçları: *

1. H

EXE KAYNAK KOD ŞİFRE KIRMA

Merhaba, C# la exe programı yazdım web sitesinden lisansı falan çekiyor programı da şifreledim kaynak kodları nasıl kırmaya çalışabilirim programı test etmek istiyorum kaynak kodların güvenliği için.
  2. H

DONANIM ARŞİVİ V6 2. EL KAÇ PARA EDER

Merhaba v6 almıştım 2 ay önce şuan satmak istesem kaça gider acaba teşekkürler
  3. H

Steam'den Oyun İndirirken İşlemci %100 Çalışıyor

Merhaba 1000mbps super online kullanıyorum sistem DA V6 steamda oyun indirirken işlemci neden bu kadar çalışıyor.
  4. H

Net Kargo Nasil Bi̇r Şi̇rket

Kargo sabah geldi akşam 7 oldu yeni sms gelmiş :)
  5. H

Net Kargo Nasil Bi̇r Şi̇rket

V6 yı aldık net kargo diye saçma sapan bir kargo şirketiyle geliyor cuma günü dağıtıma çıktı sonra siparişe yetişemediği için iptal oldu cumartesi tekrar dağıtıma çıktı pazar günü oldu hala dağıtımda müşteri hizmetleri berbat arıyorum aciliyet talebinde bulunuyoruz diyolar elden teslimde yok...
  6. H

1000MBPS GEFORCE NOW BEKLENTİMİ KARŞILAMADI

1000mbps super online kullanıcısıyım bana görüntü bulanık geliyo daha önce deneyimleyenler var mı ne düşünüyor bu konu hakkında merak ediyorum. Kablolu kablosuz fark etmiyo ayarlarım özel ayarlar veri tasarufu falan değil. Mantık çok doğru gayet güzel lafım yok gelecekteki bir çok teknolojiye...
  7. H

Binadaki bu kutular ne işe yarıyor?

https://www.fiberkablonet.com/internet/uydunet-altyapi-sorgulama burdan sorgulayabilirsin fiberin her türlüsü iyidir ben superonline kullanıyorum 260 küsür 40 küsür de statik ip alıyorum 308 tl ödüyorum 1000mbps download 20 mbps upload
  8. H

Binadaki bu kutular ne işe yarıyor?

Fiber gelmiş hayırlı olsun 1668156757 İnternetten adres sorgula
  9. H

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

Bu taşıma şirket kartaldan çayırovaya getiremedi 3 günde
  10. H

Hocam bu buzzer bip sesi çıkarıyor sistem açılırken ya da hata aldığında anakart sistem henüz elime ulaşmadı ekran kartıyla alakalı yorum yapamıyorum ama vida farketmez tahminimce
  11. H

Tahmini varış yazmıyor yarın gelir tahminimce
  12. H

İTOPYADAN PARA DA-V6 SİSTEMİN PARASI ÇEKİLDİ

Hocam benim derdim o sistemi kaybetmek o paraya öyle sistem zor bulunurdu para zaten elime ulaşır itopya tarafından teşekkürler.
  13. H

İTOPYADAN PARA DA-V6 SİSTEMİN PARASI ÇEKİLDİ

SİPARİŞİM SİTEYE DÜŞTÜ KONTROL ETSİN HERKES
  14. H

ARKADAŞLAR SİPARİŞİM ONAYLANDI MAİLLERİ KONTROL EDİN BEKLEYENLER 1667818333 SİTEYEDE DÜŞTÜ SİPARİŞ ;)
  15. H

Zaten bu durumu yaşayan 300 kişi olduk bile Dönüş için teşekkürler inşallah biizmde onaylanır
  16. H

İTOPYADAN MAİL BEKYENELER HK

MAİL ATTIM DEKONTU ŞUAN BEKLEMEDEYİM SİSTEMMİ VERİLİCEK YOKSA PARA İADESİMİ ANLAYAMADIM BEN ÜRÜNÜ 18:15:23 DE ALDIM BAZILARI 18.30 DA ALMIŞ ŞAHSİ DÜŞÜNCEM SİSTEM VERİCEKLER BİZE
Top Bottom