Neler Yeni

Ana Konu 🔥🔥🔥 DONANIM ARŞİVİ V6 YAYINDA 8799 TL i3 12100f-RTX2060

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
düzeltme

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
Dün akşam kargoya verildi yazıyordu, siparişim neredeye tıklıyorum yurtiçi kargonun ana sayfasına atıyor ne kargo takip numarası var ne başka bişey. Aynı durumda olan var mı

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
sistemi alıp kurulumunu yapanlara Bir kaç sorum olacak

Öncelikle gelen windows sizde etinleştirilmiş mi? 11e yükseltmeyi yapabiliyor musunuz?
İkinci olarak bu kutuların içinde küçük bir parça vardı vidaların içine koymuşlar bende, elektronik bir şey ne olduğunu biliyor musunuz acaba? Ek’e koydum
Üçüncü olarak ekran kartını sabitlemek için herhangi bir özel vida var mıydı yoksa kutu içerisindeki rastgele bir vidayı taktınız mı?

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Hit: 54

heranock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Umut

Öncelikle gelen windows sizde etinleştirilmiş mi? 11e yükseltmeyi yapabiliyor musunuz?
İkinci olarak bu kutuların içinde küçük bir parça vardı vidaların içine koymuşlar bende, elektronik bir şey ne olduğunu biliyor musunuz acaba? Ek’e koydum
Üçüncü olarak ekran kartını sabitlemek için herhangi bir özel vida var mıydı yoksa kutu içerisindeki rastgele bir vidayı taktınız mı?
Hocam bu buzzer bip sesi çıkarıyor sistem açılırken ya da hata aldığında anakart sistem henüz elime ulaşmadı ekran kartıyla alakalı yorum yapamıyorum ama vida farketmez tahminimce

Sgdeep43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Selimhan gülsever
Hocam bu buzzer bip sesi çıkarıyor sistem açılırken ya da hata aldığında anakart sistem henüz elime ulaşmadı ekran kartıyla alakalı yorum yapamıyorum ama vida farketmez tahminimce
hocam sistem gelince windows için cevap verebilirsen sevinirim

emrexdd26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre

Bildiğim kadarıyla bu pc açerken dıt sesi diye ses çıkar genellde eski sistemlerde olur hardisk düzgün açılırsa dıt diye açılır eğer sorun olursa yazmada dıt dıt dıt dıt diye öter o sanırım umarım doğru bilgi vermişimdir :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ryzen 5 3600 rx 6500 xt 16gb ramli sistemim var lakin ben bu v6 daha çok sevdim ileride güzel bir sistem daha çıkarsa direk alıcam kendi sistemimi satıcam o derece takıldım yav :) şaka bi yana sistemim beni idare ediyor şükür

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Kağan
Bu saatte dağıtıma çıkmış 😃

Ekler

• IMG_20221110_005441.jpg
    IMG_20221110_005441.jpg
    34 KB · Hit: 76

Yummeat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Arkadaşlar ben sistemi kullanmak için aldım cumartesi günü teslim alacağım mağazadan. sizce 2060 satılıp 6600 alınır mı? daha performans kazanırım da ama 2060ta dlss var. ne yapmalıyım sizce?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,483
Üyeler
149,739
Son üye
CanGöll_0
Top Bottom