Arama sonuçları: *

• Users: Stread
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Stread

Yeni termal macun sürdüm fakat ısıdan memnun değilim.

Arkadaşlar 5 10 dk önce termal macunu değiştirdim OCCT testi yapmak istedim fakat nerden baksanız 88 - 90 dereceyi gördü. İşlemci soğutucum aigo cc94. Termal macun ise orijinal mx4. Fan klipsli olduğu için takarken biraz zorlandım. Ama tam olarak hava ile temas ettiğini sanmıyorum.
  2. Stread

400 - 600 TL Arası Klavye Önerilerinizi Bekliyorum

Öncelikle merhaba, Sizden mekanik klavye önerisi istiyorum. Marka takıntım yok Redragon olsun Türkiyede fazla bilinmeyen x markalar olsun önemli olan bilindik kronik bir problemi olmaması. Bir de sizden ricam fazla ses çıkaran switchlerden hoşlanmıyorum. Blue Switch klavye önermezseniz...
  3. Stread

Ekranında beyaz çizgiler oluşan monitör sorunu.

Rastgele aralıklarla monitörün sadece alt kısmında şerit şerit bazıları saydam bazıları saydam olmayan yatay beyaz çigiler oluşuyor. Sorun ekran kartında değil. Monitörü farklı pc lere taktığımdada aynı sorunu yaşıyorum. AOC E2270Sw monitöre sahibim. Ara sıra geliyor sonra geçiyor ama bazen 1...
  4. Stread

Evimde altyapı yok fakat çaprazımdaki evde altyapı var

Evimde altyapı olmadığı için internet hizmeti alamıyorum. Çok kaliteli olmayan bir Airfiber hizmeti kullanıyorum ve hiç memnun değilim. 57 numarada oturuyorum fakat karşı çaprazımdaki 56 numaranın altyapısı var. Hatta Evlerinin önünde telefon direğine bağlı bir ankastre kutu da var. Çok rahat...
  5. Stread

Ekran kartımın sıcaklığını Ekstra fan ile düşürebilirmiyim?

Arkadaşlar Inno3D nin Gtx 1650 si var. Soğutması ahım şahım olmayan bir model. Bana kalırsa kartın en büyük problemlerinden biri fan yaprakları. Modelin resmine bakarsanız fan yaprakları aşırı küçük. Soğutma bloğuda çok güçlü değil ama yeterli denilebilir...
  6. Stread

Bu Artctic MX-4 Orijinal mi?

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00002b.html Arkadaşlar bu üründe 2019 Edition ibaresi bulunmuyor ve Teknobiyotikte ürün oriijinal midir?
  7. Stread

Çatıya alıcı bağlayıp internet veren sağlayıcılar

Altyapısı olmayan herkes her ilde mutlaka bulunan çatıya alıcı takıp internet veren ISP leri duymuşsunuzdur. Bunun tam olarak çalışma mantığı ne? Bu tarz sistemlere ne isim veriliyor? Zaten Belirli noktalara vericiler koyup onlarla alıcıları eşlediklerini biliyorum. (Bir nevi çanak anten ayarlar...
  8. Stread

Samsung J5 Telefonum aşırı kasıyor.

Arkadaşlar telefonum 2015 model hayli yaşlı ve bende son zamanlarda kernel atma custom rom işlerine sarınca zaten işlemcisi büyük oranda performans kaybetmiş telefona birde hız aşırtma yaptık. Bunun sonucunda adam gibi rom bulamayıp stock rom a geçince arayüz fazla ağır çalışıyor. 1.5 gb ram ve...
  9. Stread

Yaz sıcağında alev atan ekran kartları

Inno3D bir 1650 kartım var. Soğutması MSI vb firmaların ki kadar iyi değil ama arada da büyük fiyat farkı var. Kasam vb detaylar zaten açıklamamda yazıyor. Sistemin işlemcide ekran kartıda gta5 gibi gerçekten ekran kartını kullanan tip oyunlarda 76 77 derecelere kadar buluyor. Kışın en ağır...
  10. Stread

Max 8k laptop önerisi

Arkadaşım max 8k civarlarında pc almak istiyor. Ailesi üniversite de kasa taşıyamayacağını düşündüğü için laptop almak konusuna daha sıcak bakıyor. Laptopları çok sevmem piyasalarına da bir tık uzak olduğum için size sorayım dedim. Monster Abra A5 V15.10.1 alınır mı? Abra serisinde bolca anakart...
  11. Stread

Havalarla beraber ısınan ekran kartı.

Arkadaşlar kartım kışın 60ları geçmezken artık 67 68 civarlarına oturmaya başladı. Inno3D GTX1650 karta sahibim. 80 leri geçmedikçe ısınmanın önemli olmadığını biliyorum. Karta zarar vermeyeceğini de. Asıl sorum şu bu kart zaten aşırı ısınan bir kart değil ama karta UV yapmalımıyım? Aynı karta...
  12. Stread

Ryzen 3 1200, RX560 Valorant Darboğaz

Arkadaşlar arkadaşımda R3 1200 RX560 var ve valorantta ağır fps droplar yiyor. Valorant ın optimizasyonu sıkıntılı olduğunu biliyorum. İşlemcide çok iyi değil. 12nm olan r3 1200 var. İşlemciye oc yapmayı düşündüm fakat anakart a320. Baya sıkıntıya girdim ne yapabilirim. MSI afterburner değerleri...
  13. Stread

RX 580 8GB 350Watt psu ile 1 yıl çalışma ihtimali

Arkadaşım uzun süre önce rx580 8gb ryzen 5 1600 lü pc aldı. Ve Ekran kartı bozulduğu için ekran kartını servise gönderdi. Anlaşmalı aldığı tamirci geçici bir ekran kartı vermiş. Bende merakımdan pc nin fotosunu at dedim. Bir baktım kasanın içinden 350wattlık bir psu çıktı. Asıl sorun şu rx580 de...
  14. Stread

Zoom dersi trollemek çok mu komik?

Evet galiba yeni modamız mikrofonu stereo mix e alıp 5.sınıf derslerine katılıp müzik açıp dersi sabote etmek?? İlkokuldan ortaokula geçerkenki alışma sürecini yaşayıp hem de online derse denk gelen küçücük çocuklar ve gerçekten oturup ders atan bir hoca. Bizim hocalar youtube dan ders videosu...
  15. Stread

Uygun fiyatlı monitör önerisi

PC gelmeden hemen önce 2.elden bir monitör aldım fakat 3 yıllık bir monitör ve nadiren bile olsa monitörün görüntüsü yarısına kadar aralıklı beyaz çizgilerle doluyor. Sorun monitörde çünkü 3 bilgisayar denedim hdmi ve vga girişlerini de ayrı ayrı denedim fakat sonuç hep aynı. Arada oluyor ve...
  16. Stread

Bu devirde internette güvenle dolaşmak mümkün mü? (Rehber)

İnternette anonim (görünmez) olunabilir mi? Bu soruya şöyle bir cevap vermek doğru olabilir. Aslında internette bir nevi görünmez olabilirsiniz fakat bu uzun vadede hiçbir işinize yaramaz. Neden mi? Çünkü tüm sosyal medya platformları "Fake Account" kullanıcılarına karşı önlem alıyor. Aslında bu...
  17. Stread

CMD ile windows 10 aktifleştirdim ama kms sunucularından nasıl çıkabilirim?

CMD ile windows 10 aktifleştirdim. Bazıları regeditten kms sunuculunarını silebildiğini söylüyor. Nasıl yapabilirim?
  18. Stread

Hangi kulaklığı almalıyım?

Sharkoon Rush ER3 Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) GameNote H2016D Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com) Şuan bunların ikisinin arasında kaldım fakat bütçemi max 220tl...
  19. Stread

Kaliteli Kulaklık Önerisi (Bütçe 300TL)

Geçen seferki konumdan sonra bu sefer bütçemi daha fazla arttırdım. Bu sefer f/p kulaklık arıyorum. Uzun ömürlü 7.1 e sahip bir kulaklık istiyorum aslında. Uzun süreli kullanımlarda acayip konfor takıntım yok zaten tek solukta oyun oynamıyorum oynasamda arada illaki mola veriyorum. Kablo...
  20. Stread

Ucuz Kulaklık önerir misiniz??

Merhaba en son idare etsin diye aldığım kulaklık kablosundan dolayı bozuk bana max 80 85 TL civarlarında parasını ışığına değilde malzeme kalitesi ve sese yatırabileceğim bir kulaklık önerir misiniz?. Freelance işlerine girene kadar ucuz bir kulaklık alıp idare etmem gerek. Bu bütçede güzel ses...
Top Bottom