Neler Yeni

Samsung J5 Telefonum aşırı kasıyor.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Arkadaşlar telefonum 2015 model hayli yaşlı ve bende son zamanlarda kernel atma custom rom işlerine sarınca zaten işlemcisi büyük oranda performans kaybetmiş telefona birde hız aşırtma yaptık. Bunun sonucunda adam gibi rom bulamayıp stock rom a geçince arayüz fazla ağır çalışıyor. 1.5 gb ram ve Snapdragon 410 işlemcili telefonda PUBG mobile oynamaya çalışıp birde kernel atınca işlemcinin canını aldım galiba. Sizce ne yapmalıyım? Underclock yapsam farklı bir rom atsam arayüzü aşırı sade bir launcher ile değiştirsem belirli oranda telefonu kurtarırmıyım. Adam gibi bilgisayar aldığım gün telefondan oyun oynama işine büyük oranda son verdim. PUBG Mobile da sıkınca telefonu sadece arama yapmak için kullanıyorum. Sosyal medya kullanmayan Whatsapp a da okul zorunluluğu giren biri için telefon fazlalık. Ne yapabilirim? (İşlemciye oranla küçük oranda adreno 306 abimizide üzmüş olabilirim)

YiğitAysul

80+ Silver
Arkadaşlar telefonum 2015 model hayli yaşlı ve bende son zamanlarda kernel atma custom rom işlerine sarınca zaten işlemcisi büyük oranda performans kaybetmiş telefona birde hız aşırtma yaptık. Bunun sonucunda adam gibi rom bulamayıp stock rom a geçince arayüz fazla ağır çalışıyor. 1.5 gb ram ve Snapdragon 410 işlemcili telefonda PUBG mobile oynamaya çalışıp birde kernel atınca işlemcinin canını aldım galiba. Sizce ne yapmalıyım? Underclock yapsam farklı bir rom atsam arayüzü aşırı sade bir launcher ile değiştirsem belirli oranda telefonu kurtarırmıyım. Adam gibi bilgisayar aldığım gün telefondan oyun oynama işine büyük oranda son verdim. PUBG Mobile da sıkınca telefonu sadece arama yapmak için kullanıyorum. Sosyal medya kullanmayan Whatsapp a da okul zorunluluğu giren biri için telefon fazlalık. Ne yapabilirim? (İşlemciye oranla küçük oranda adreno 306 abimizide üzmüş olabilirim)
Bir fikrim yok ama telefona yapmadığın işkence bırakmamışın

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Alo dese yeter kardeşim telefonunu çıkar !
jD2dZ1hjms1FiyXq-637147036621675767.png

:D

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Bir fikrim yok ama telefona yapmadığın işkence bırakmamışın
Çok pişman değilim zaten yakında değiştirmek zorunda kalıcam yeteri kadar hizmet etti bana. En azından android le aşırı şekilde haşır neşir oldum. gerek zip flashlamayla gerek custom rom dosyalarıyla falan.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,705
İsim
göksel yurtcan
adam telefonun işlemcisini söktü götürüyor sahibi diyor çok kasıyor ulan adam işlemciyi söktü grafik birimini söktü götürüyor

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Aranızdan hafif bir j5 romu bilen var mı? Olabildiğince güvenilir olursa sevinirim. Ben indirdiğim romlara bir bakarım içinde hangi apk lar var vb. ama yinede tedbiri elden bırakmamak gerek

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
J2 j200f i olan ben :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimkide cok kasiyor ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi cozumu yokmu gercekten

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Telefonuna yaptığın tonla işkenceye rağmen son kez arama yapabilmişsindir:
1629146142078.png

O7

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
r/donanimarsivi misin bee. Arkadaşlar durum vahim:
Kişiler uygulamasının yüklenmesi = HDD ile gta 5 online a girmek gibi.
yardım lazım!

Top Bottom