Arama sonuçları: *

1. Theadora

Yardım 3060Tİ ÇOK FAZLA MI ISINIYOR?

fan ayarın devir 1400rpm maks oluyor afterburnerde 60 derece sonrasında zaten 100 de 100 calıssın dedım sıcaktan dolayı ama daha fazla artırabiliyor muyuz? sizin kartınız kac rpm de dönüyor
  2. Theadora

Fan devrini artirmaktan kastiniz afterburner da fani 60 dereceden sonra fulledim 1400 rpm de çalışıyor başka yapabileceğim Bir şey var mı
  3. Theadora

Biliyorum ama yine de soğutma konusunda ekstra bir şeyler yapabilir miyiz
  4. Theadora

Keşke durum böyle olsaydı. Peki böyle bir durum için ne yapılması gerek
  5. Theadora

Windforce oc çift fanli versiyonu
  6. Theadora

kışın falan ağır oyun oynadınız mı acaba eğer bir sorun varsa şimdiden düzeltmek isterim kışın da bu sıcaklıklar normal olmayacak çünkü
  7. Theadora

Merhaba arkadaşlar laptop kullanıcısı olarak ısınma problemlerinden sıkılıp masaüstü sete geçtim boştayken sorun yok ki sorun mu bilmiyorum 40 derece genelde boşta ama RDR2 de Ultra ayarlar ve FPS sabitlediğim halde 75 FPS de 20 dakika süre sonrası 75-80 dereceleri görüyor FPS sabitlemediğim...
  8. Theadora

USB Wifi aldım full çeken interneti arada bir görüyor arada bir görmüyor?

Sorun çözüldü win 10 da tüm driverları kaldırınca windowsun kendisi tak çalıştır update yaptı ve şuan günlerdir sıkıntısız çekiyor. Teşekkürler ilginize.
  9. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

bu öyle bir konu değil ama neyse.
  10. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Sizi ilgilendirmez. Saygı çerçevesinde konuşalım demiştim.
  11. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Anladım ama dediğim gibi olurda yazan olursa yazar. Burası konu dışı. Teknoloji forumuysa sadece ilgili konular açılsın. Konu dışı diye bir kategori var sonuçta. Bunu da ben yapmadım buyrun admin beylere yazın dileklerinizi.
  12. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Muhabbet olur diye açtım öyle yani size boş geldiyse yazmayın. yazmak isteyen yazar dursun kenarda konu.
  13. Theadora

Ayrılıklarınızı anlatın?

Evet beyler varsa bayanlar; Yaşadığınız birliktelikleri olduysa sevdiğinizi, yaşadığınız ayrılıkları anlatın. Bunu anlatırken genel saygı ve sevgi çerçevesi içinde konuşalım lütfen. Konuşamayacak olan varsa ya da yaşı küçük henüz yaşamamış olan varsa yazmasa daha doğru olur.
  14. Theadora

Telefonum 1 dk da donup reset atıyor

içindikleri bilgileri alabildiyseniz eski usul formatlamayı deneyelim isterseniz kökten.
  15. Theadora

Telefonum 1 dk da donup reset atıyor

özellikle girdiğiniz bir yer var mı? yabancı yüklü olan uygulamaları söyleyebilir misin?
  16. Theadora

Tyt kaç ayda biter sizce

dediğim arkadaşa baktınız mı kardeşim? Bir bakın da konuşun mümkünse. Youtube çöplük zaten. Burada bahsedilen herhangi bir şeyi önce bakmadan yargılayacaksanız oturup ders çalışmayın mümkünse.
  17. Theadora

Tyt kaç ayda biter sizce

dostum telegramda ve youtubeda mert yiğit yıldız diye bir öğrenci arakadaş var. Bul onu takip et plan program halledersin. Yazın tyt biter netleri 80e çıkarırsın rahat düzenli çalışmayla. AYT için 12. sınıfın tamamını çalışman daha iyi olur tabii ki kafandaki plan iyi aslında çalışırsan halledersin.
  18. Theadora

cd üzerindeki siteyi kontrol ettim ve 2016 sürümlü bi driver bulduk driverpack solutiondan bende yüklü olan 2015 imiş. neyse yükledim sonra wifi geldi full çekmeye başladı. Bazı günler böyle yapıyor diye bir kaç gün sonra her gün çekerse emin olmuş olucam o zaman tekrardan durumu günceller...
  19. Theadora

geldi yazılımını kurdum da aşırı eski bi yazılım orada da bir şey göremedim yarın tekrar cd ile denerim
  20. Theadora

win 10'dan yazıyorum işe yaramadı yine görmüyor yan odadaki wifiyi ya :/
Top Bottom