Neler Yeni

USB Wifi aldım full çeken interneti arada bir görüyor arada bir görmüyor?

Theadora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Gökhan
Merhaba
usb wifi aldım kasaya takıyorum ayrıyaten xyzelin wifi kartı takılı kasada wifi kartı az çekiyor ama usb wifi arada bir olan interneti görüyor ve full çekiyor. Bazen bu benim internetimi görmüyor arada bir görüyor. Sürücüleri falan güncelliyorum ama çözüm bulamadım normalde full çekmesi lazım ama anlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Merhaba
usb wifi aldım kasaya takıyorum ayrıyaten xyzelin wifi kartı takılı kasada wifi kartı az çekiyor ama usb wifi arada bir olan interneti görüyor ve full çekiyor. Bazen bu benim internetimi görmüyor arada bir görüyor. Sürücüleri falan güncelliyorum ama çözüm bulamadım normalde full çekmesi lazım ama anlayamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
Wifi kartını çıkartıp tekrar denermisin ?
Wifi kartının driverleri ile usbnin driverleri çakışıyor olabilir,
Yada usb wifinin beyni karışıyor olabilir.

Theadora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• photo_2021-05-15_17-52-28.jpg
    photo_2021-05-15_17-52-28.jpg
    93 KB · Hit: 28

Theadora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Gökhan
Wifi adaptörünün yanında küçük bir cd gelmiş miydi ?
cd üzerindeki siteyi kontrol ettim ve 2016 sürümlü bi driver bulduk driverpack solutiondan bende yüklü olan 2015 imiş. neyse yükledim sonra wifi geldi full çekmeye başladı. Bazı günler böyle yapıyor diye bir kaç gün sonra her gün çekerse emin olmuş olucam o zaman tekrardan durumu günceller konuyu kitlerim.
Teşekkürler yardımların için.

Theadora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Gökhan
Sorun çözüldü win 10 da tüm driverları kaldırınca windowsun kendisi tak çalıştır update yaptı ve şuan günlerdir sıkıntısız çekiyor.
Teşekkürler ilginize.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,821
Üyeler
147,020
Son üye
axmett
Top Bottom