Arama sonuçları: *

1. Y

Xiaomi Mi Stick ve Mi Box'da bein connect var mı ?

Merhaba aranızda Mi Stick ya da Mi Box kullanan var mı eğer varsa içinde ki play store da bein connect var mı bu 2'sinden birini almayı düşünüyorum fakat bein connect yoksa almayacağım bir kaç video izledim birinde mağazadan indiriliyordu fakat diğerinde apk kuruluyordu. 1620318825 Şunu da...
  2. Y

Cooler Master CK530 mu yoksa CK350 mi

Sizce hangisi 2'sinin arasında 15 tl fark var aralında ne farklar var sadece numlock tuşu olması mı
  3. Y

Cooler Master CK530 alınır mı ?

anladım çok sağolun
  4. Y

anladım peki farkları neler
  5. Y

https://www.itopya.com/corsair-k68-cherry-mx-red-turkce-mekanik-gaming-klavye/ Peki neden K68
  6. Y

CK530 mu yoksa Corsair K68 mi ?

Sizce Cooler Master CK530 mu yoksa Corsair K68 mi 2'si de aynı fiyat ama kararsız kaldım
  7. Y

peki sizce CK530 mu yoks Corsair K68 mi 2'si de aynı fiyat
  8. Y

Steelseries apex 3 alınır mı?

https://www.itopya.com/steelseries-apex-3-turkce-rgb-gaming-klavye/ 1620228954 peki sizce CK530 mu yoks Corsair K68 mi 2'si de aynı fiyat
  9. Y

itopya
  10. Y

Cooler Master CK530 600 TL'ye düşmüş açıkçası apex'de 500 tl 2'si arasında kaldım CK530'un mekaniği iyi mi ve sesi fazla mı ona göre membrane'da alabilirim.
  11. Y

şuan 600 tl ye de ck530 buldum o nasıl sizce
  12. Y

evet evet biliyorum fakat o fiyata kaliteli mekanik klavye bulamadım açıkçası herhangi bir önerisi olan var mı acaba 1620227871 öneriniz var mı
  13. Y

Merhaba sizce Steelseries apex 3 alınır mı şuan indirimde 500 tl ama kararsız kaldım.
  14. Y

FORZA HORİZON 4 OYUNDAN ATMA SORUNU

Merhabalar Steam üzerinden Forza Horizon 4 aldım fakat öğreticiyi geçtikten sonra ki ilk yarışımda oyundan atıyor Forza Fix 2.0'ı denedim yeni kullanıcı açmayı denedim fakat hiç biri işe yaramadı başka bir çözüm yolu var mı acaba ?
  15. Y

İNTERNET SAĞLAYICI ÖNERİSİ

saniyede kaç mb indiriyorsunuz 1613372259 aslında türknette bana çıkan bir tarife var 100 e 4 fakat 4 bence burda gerçekten az kalıyor o yüzden yanlış hatırlamıyorsam süperonline da 100 e 10 du hiç kullanan varmı
  16. Y

teşekkür ederim süperonline kullanan birinden daha görüş alıp değerlendireceğim hepsini sağolun
  17. Y

teşekkürler peki süperonline kullanan ya da kullanmış olan bilgi sahibi olan varmı 1613339946 saniye de kaç mb indiriyorsunuz ve 12 ping oyunlarda sıkıntı çıkarıyor mu
  18. Y

Merhaba internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum aklıma süperonline'ın 100 mpbs interneti yattı sizce nasıl kullanan varmı veya farklı bir şey önerebilecek ?
  19. Y

SEAGATE HARİCİ HDD NASIL

Evet taşınabilir istiyorum fakat alacağım yerde bazı yorumlarda pc yi tanımıyor şeklinde yorumlar var öyle bir sıkıntı yaşarmıyım kullanan arkadaş varmı aynı hdd yi
  20. Y

SEAGATE HARİCİ HDD NASIL

Seagate'in Seagate STEA1000400 Expansion model hdd'sini almak istiyorum nasıl bir hdd bilgisi olan varmı
Top Bottom