Arama sonuçları: *

1. WitGeralt

windows 10 bilgisayarımda bluetooth özelliği yok nasıl aktif edebilirim ?

TPlink usb bluetooth aldım . şuanda bluetooth özelliği var . ayarlar , görev çubuğu ve aygıt yöneticisinde simgeside bulunuyor ama yansıt panelinde kablosuz ekrana bağlan seçeneği bulunmuyor internette bulamadım ?
  2. WitGeralt

Bilgisayarımda bluetooth özelliği olmasına rağmen televizyona bağlanamıyorum !!!

TPlink usb bluetooth aldım . şuanda bluetooth özelliği var . ayarlar , görev çubuğu ve aygıt yöneticisinde simgeside bulunuyor ama yansıt panelinde kablosuz ekrana bağlan seçeneği bulunmuyor internette bulamadım ?
  3. WitGeralt

wifi ile bir videoyu ve filmi ekrana yansıtabiliyorum buda olur diye düşünmüştüm :)
  4. WitGeralt

bilgisayarımda bulunan bir videoyu filmler ve tv ile wifi üzerinden televizyona yansıtabiliyorum ama ben ekranı tamamen yansıtmak istiyorum internetten gördüğün kadarıyla insanlar bunun için bluetooth kulalnıyorlar ama benim bilgisayarımda yok intel driver indirdim ama olmadı bunu nasıl...
  5. WitGeralt

Spora Başlıyacak Biri için tavsiyeler ?

sadece cuma full body
  6. WitGeralt

biz hergün bir bölge çalışıyoruz büğünilkez gittim sadece arka kol ve ğöğüs
  7. WitGeralt

teşekküerler verdiğin bilgiler için
  8. WitGeralt

ortam gercekten mükemmel önyargıyla gittim amam herkes çok mütevazi
  9. WitGeralt

3 sarılı 3 sarısız haşlanmış yumurta, peynir, domates. Bazen de yulaflı omlet sonra öglen tavuk pilav antremandan önce yine bir tavuk pilav :? 1663616812 ilk kez buğün macfite gittim bakalım yarın ölçümler yapılacak :)
  10. WitGeralt

lıbran jeyms artık yaşlandı dediğim anda daha genç bir halde dönüyorsun lige bığtığ yaa bığtığ
  11. WitGeralt

kanka sabah kahvaltısı bile tavuk pilavmı :)
  12. WitGeralt

kuruyemiş , et , vitaminler :)
  13. WitGeralt

spora buğün başladın ve daha hızlı bilgi almak için buraya yazıyorum.bir sporcu ne yer , genellikler ne ile beslenir lütfen isim olarak yazarmısınız ? aşırı kaslı olmak istemiyorum fit bir vücut yeter , belki ileride daha geşlişmek istiyebilirm , 180 cm , 90 killoyum
  14. WitGeralt

Kalıcı Ücretsiz Amazon prime Üyeleri FM22 ve Assassin's Cred Origins ücretsiz veriliyor !!!

fm 22 epic games origins ubisoft connect e geliyor haberin olsun 1662386026 3-4 yıllık amazon prime parası çıktı :)
  15. WitGeralt

Kalıcı Ücretsiz Amazon prime Üyeleri FM22 ve Assassin's Cred Origins ücretsiz veriliyor !!!

evet 1662385822 bilmeyenler için ben bile yeni ögrendim 1662385847 oyun epic games hesabına kalıcı geliyor
  16. WitGeralt

🔥İndirim Tomb Raider ÜCRETSİZ! 🔥🔥

FM22 Amazon gaming de ücretsiz , hatırlatma !!!
  17. WitGeralt

TUF Gaming RX 6950 XT 24.900 TL Vs MSI RX 6900 XT 24.200 TL Hangisi Alınır ?

xfx markasına bir türlü ısınamadım ama arada 6000 TL fark varmış
  18. WitGeralt

fiyatı neredeyse aynı tuf gaming kötümü diye kuşkulandım :)
  19. WitGeralt

24.000 TL'ye Vatandan MSI 6900 XT Alma Niyetim Var ama TUF Gaming RX 6950 XT ilanı N11 üzerinde 24.900 TL Ucuz Olması Kalitesiz Olduğu Anlamınamı Geliyor ? Hangisi Alınır ?
Top Bottom