Neler Yeni

Spora Başlıyacak Biri için tavsiyeler ?

WitGeralt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ibrahim öztaş
spora buğün başladın ve daha hızlı bilgi almak için buraya yazıyorum.bir sporcu ne yer , genellikler ne ile beslenir lütfen isim olarak yazarmısınız ?
aşırı kaslı olmak istemiyorum fit bir vücut yeter , belki ileride daha geşlişmek istiyebilirm ,

180 cm , 90 killoyum

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış
0 şeker. Mümkünse yağ olarak zeytinyağı. Tavuk pilav. Thats all 🥸

WitGeralt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ibrahim öztaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış

WitGeralt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ibrahim öztaş
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tufan Hazar Erdoğan
Mümkün olduğu sürece şekeri kesmeye bak . Yağlı yiyecekler ( abur cubur , kızartma türü yemekler , fast food ) bunlardan uzak dur. Unutma ki spordan verim alabilmen için uyku ve beslenme de çok çok önemli . Kahvaltı günün en önemli öğünü , akşam yemeğini de çok geç saatlere bırakma. Yulaf yemenide tavsiye ederim gerçekten çok tok tutuyor

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış

Sdza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Ahmet Yasin
İlgilendiği Kategoriler
ASUS DUAL RX 6600 8GB - İNTEL CORE İ5 11400F - H510M-EPCle 4.0 - CORSAİR 8+8(3200Mhz) Cl16 - Corsair CV650 650W 80+ Bronze
vallahi ben giderken pilav , salatalık , yumurta , yulaf , beyaz et harici pek bir şey tüketmiyordum. Bunlar önemli ama uyku düzeni de onun kadar önemli. Antrenmanlarını 45dk-1saat arasında tut daha fazlasına çıkma (kardiyo'da değişebilir) hafta da 2 gün kesinlikle dinlen kas gelişimi için önemli ronaldodaş ;)

WitGeralt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ibrahim öztaş
lıbran jeyms artık yaşlandı dediğim anda daha genç bir halde dönüyorsun lige
bığtığ yaa bığtığ

CemSultan01

80+ Bronze
spora buğün başladın ve daha hızlı bilgi almak için buraya yazıyorum.bir sporcu ne yer , genellikler ne ile beslenir lütfen isim olarak yazarmısınız ?
aşırı kaslı olmak istemiyorum fit bir vücut yeter , belki ileride daha geşlişmek istiyebilirm ,

180 cm , 90 killoyum
utanma yeter. yok ben kiloluyum, yok zayıgım diyer utanma. aslanlar gibi sahaya çık. hadi aslanım benim be.

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir

180 cm , 90 killoyum
Kral zaten spor için hocanız vb yokmu normalde size göre bir yeme düzeni filan oluşturuyor diye biliyorum abimde öyleydi.

WitGeralt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ibrahim öztaş
Sabah standart. 3 sarılı 3 sarısız haşlanmış yumurta, peynir, domates. Bazen de yulaflı omlet yapılabilir
3 sarılı 3 sarısız haşlanmış yumurta, peynir, domates. Bazen de yulaflı omlet
sonra öglen tavuk pilav
antremandan önce yine bir tavuk pilav :?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral zaten spor için hocanız vb yokmu normalde size göre bir yeme düzeni filan oluşturuyor diye biliyorum abimde öyleydi.
ilk kez buğün macfite gittim bakalım yarın ölçümler yapılacak :)

Top Bottom