Arama sonuçları: *

1. Ardneps

Asus tuf RTX 3050 vs Asus rog g513 GTX 1650

aldın mı 3050li laptopu? sonuç nedir acaba, ben de düşünüyorum da almayı
  2. Ardneps

RTX 3050 Laptop Alınır mı? (3050ti değil!)

1660ti zaten bu fiyatta hayal, 1650ti alma imkanım da var 1650ti vs 3050 karşılaştırmasını yaparsak hangisi üstün gelir? ve i5 11. nesil zayıf kalır mı muadillerine göre? (bu fiyatlarda r7 4800h var çünkü, i7 10.nesile rakip) 1625036802 maalesef yetişemiyoruz, bu attığım model de daha dün 9400...
  3. Ardneps

İTOPYA 3060 9.920TL !!

bence düşebilir
  4. Ardneps

RTX 3050 Laptop Alınır mı? (3050ti değil!)

Kısa ve öz şekilde soracağım, bu laptop alınır mı? Alınmaz derseniz bu fiyata daha iyisini önerirseniz sevinirim. (60hz olmasın lütfen, 10k bütçede 60hz ekran almak istemiyorum)...
  5. Ardneps

En fazla 9.5k bütçe laptop tavsiyesi

Güncel ve uzun ömürlü en önemlisi de kronik sorunlu olmayan laptop önerirseniz sevinirim.
  6. Ardneps

Lenovo Ideapad Gaming 3

linkini attığın hp-omen ürün 60hz'miş 10k fiyata çok düşük degil mi?
  7. Ardneps

Lenovo Ideapad Gaming 3

bahsettiğim ürünün sıkıntısı nedir sizce?
  8. Ardneps

Lenovo Ideapad Gaming 3

Selamlar, https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-lenovo-ideapad-gaming-3-82ey00chtx-ryzen-7-4800h-16-gb-512-gb-ssd-gtx1650ti-15-6-full-hd-notebook-fiyati,933757042.html bıraktığım linkteki ürünü alma düşüncesindeyim fakat laptobun cızırtı sesi verme gibi bir kronik sorunu oldugundan...
  9. Ardneps

Asus rog strix scope rx vs Corsair k60 RGB pro

klavyeyi ne için kullanıyorsun? uzun saatler yazı yazıyorum, konfor ve ergonomisi konusunda şüphelerim var yardımcı olabilirsen sevinirim
  10. Ardneps

Asus ROG Strix Scope RX Red Optik Switch Alınır mı

klavyeyi ne için kullanıyorsun? uzun saatler yazı yazıyorum, konfor ve ergonomisi konusunda şüphelerim var yardımcı olabilirsen sevinirim
  11. Ardneps

İNDİRİM Asus ROG Strix Scope RX Red Optik Switch 799 TL

12. Ardneps

Yardım Asus ROG Strix Scope RX Red Optik Switch alınır mı?

Günde uzun saatler kodlama yapıyor ve yazı yazıyorum, oyun çok oynadığım söylenemez fakat oyun da oynuyorum denebilir (az). Forumdaki incelemelerine baktığımda klavye çok övülmüş ve özellikleri benim de ilgimi çekti fakat bazıları kod yazanlar veya uzun saatler boyunca yazı yazanların bu tür...
  13. Ardneps

HyperX Cloud Alpha S boğuk ses sorunu

ekolayzer ayarlarını nerden yapiyoruz?
  14. Ardneps

Cloud Alpha S Ses Sorunu

Cloud alpha s kullaniyorum 2 gündür, kurulumunu yaptim (yazılımı kurdum, firmware update yaptim ve ses aygıtları ayarlarından atamalarını yaptim.) Discordda herhangi bir odaya girince 1-2 sn konuşan kişilerin sesi geliyor ardından sesleri kesiliyor, 2-3 kere çık gir yapınca düzeliyor sonra...
  15. Ardneps

Öneri HyperX Pulsefire Haste İlk İzlenimler, ''Hafif'' Bir İnceleme

Mouse'un fotolarından bahsediyorsan üstte var, sensör ile alakalı diyorsan şuna bakabilirsin.
  16. Ardneps

max 5K Bütçe Televizyon Önerisi

Bütçe max. 5k alınabilir ürünler nedir sizce?
  17. Ardneps

Ek olarak eklemeyi unutmuşum; mouse'da TTC 60m Toza karşı dayanıklı Gold Switch'ler bulunuyor. + olarak 400 IPS ve max 16K DPI ayarına sahip.
  18. Ardneps

İlk incelemem, hatalı bir şeyler varsa çok takılmazsanız sevinirim. Mouse'u 1 gündür aktif olarak kullaniyorum, ürün hakkında kendi görüşlerimi açıklamak için böyle bir yazı yazmak istedim. Kutu içeriğine başlarsak kutudan: - sağ ve sol click + yan taraflar için grip tape - yedek skatezler -...
  19. Ardneps

HyperX pulsefire haste alınır mı

up up
  20. Ardneps

HyperX pulsefire haste alınır mı

https://www.itopya.com/hyperx-pulsefire-haste-rgb-gaming-mouse/ sizce alınır mı? eğer alınmaz diyorsanız alternatif önerebilirseniz iyi olur.
Top Bottom