Neler Yeni

Asus rog strix scope rx vs Corsair k60 RGB pro

Baqan07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran Alparslan
Merhabalar yeni bir klavye alacağım bütçem 900 TL sizce hangisini tercih etmeliyim?

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
Merhabalar yeni bir klavye alacağım bütçem 900 TL sizce hangisini tercih etmeliyim?

bir haftadır asusu kullanıyorum diğerini bilmediğim pek bir şey diyemem ama asus cidden çok iyi tuş sesi falan olsun hissiyatına zaten dıcek bir şey yok ilk geldiğinde kendimden geçtim yazı yazmak o kadar zevkli ki anlatamam ben öneririm asusu bi sorun varsa aklında sorabilrisn

Ardneps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ardneps
bir haftadır asusu kullanıyorum diğerini bilmediğim pek bir şey diyemem ama asus cidden çok iyi tuş sesi falan olsun hissiyatına zaten dıcek bir şey yok ilk geldiğinde kendimden geçtim yazı yazmak o kadar zevkli ki anlatamam ben öneririm asusu bi sorun varsa aklında sorabilrisn
klavyeyi ne için kullanıyorsun? uzun saatler yazı yazıyorum, konfor ve ergonomisi konusunda şüphelerim var yardımcı olabilirsen sevinirim

Egmn35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Egemen
klavyeyi ne için kullanıyorsun? uzun saatler yazı yazıyorum, konfor ve ergonomisi konusunda şüphelerim var yardımcı olabilirsen sevinirim
oyun için kullanıyorum ama yazı yazması çok keyifli tuşlar yumuşak hafif basınca direk algılıyor konforlu ben bayıldım

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
Asus bence daha mantıklı

Top Bottom