Arama sonuçları: *

1. C

Masaüstü duvar kağıdı rengi değişiyor.

Merhaba 2 3 ay önce çift monitör kullanmaya başladım. Masaüstü kendi kendine arada bir bu renge dönüyor. Duvar kağıdım gidiyor monitör kablosunu çıkarıp taktığımda filan düzeliyor. Bu sorunu düzeltmek için ne yapabilirim? Ekran kartı: RX580 1. monitör: Rampage RM-344 2. monitör: LG 22MK400H...
  2. C

Mouse scroll kaydırdığında yada boş dururken cızırtı sesi

tamamdır 1611616408 peki. Kablo düzenleme aparatlarından alıp kabloları toplu bir düzenlemeyi düşünüyorum. Tavsiye için teşekkürler
  3. C

kablosuz mouse ile denedim düzelmedi
  4. C

denemedim. Başka hoparlörüm yok kablosuz mouse var fakat sorunu yaşadığım kablolu bir mouse o mouse ile denesem olur mu?
  5. C

tamamdır teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
  6. C

MSI b450m pro bir anakart kullanıyorum şuan hem mouse u hemde hoparlörü tak çıkar yaptım sorun devam ediyor. Hoparlör Snopy'in en ucuz hoparlörü idi acaba onla alakalı olabilir mi? Umarım onla alakalıdır diğer parçalarla ilgili ise çok üzülürüm.
  7. C

denedim. Aynı ses daha kısık bir tonla gelmeye devam ediyor muhtemelen bir kaç gün sonra artarak tekrar gelmeye devam edecek. :(
  8. C

Merhaba mouse ile herhangi bir sayfada aşağıya indiğimde filan bir cızırtı sesi geliyor. Bıraktığınızda ise boş dururken bile hafif bir cızırtı geldiği anlaşılıyor. Hoparlörün sesini kapattığımda bu ses gidiyor fakat internette biraz araştırdım anakartta sıkıntı olabilir diyende var kablolar...
  9. C

Rampage RM-344 model monitörde ışık sızması sorunu

Merhaba geçen aylarda şoka gelen Rampage RM-344 144 hz 1ms monitör aldım (stok buldum bugün aldım). Fakat tamamen siyah bir görüntü açtığımda sol üst tarafta bir ışık sızması var. IPS panellerde genelde olan bir sorunmuş. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır? Sabah teknik servisi aramayı...
Top Bottom