Arama sonuçları: *

1. MucahtKrkmz

hangi işlemciyi kullanıyorsunuz

i5 10400f ryzen7 3700x
  2. MucahtKrkmz

SENİN CUMHURBAŞKANI ADAYIN KİM?

iktidar seçmeni öyle bir empoze edilmiş ki onlar dışındaki bütün görüşler, şahıslar yanlış, tek dogru rte; :D sonra kandırıldıq hüüğ
  3. MucahtKrkmz

güç kaynağı alıcam öneriniz varmıdır acaba

https://www.hepsiburada.com/bitfenix-600w-bpa-series-80-guc-kaynagi-pm-HBC00003IGCT6 iyi olabilir, kullanmadığım için net konuşmam doğru olmaz ama bitfenix kötü değildir.
  4. MucahtKrkmz

Yardım Sharkoon shp650w v2 fan sesi

Teşekkürler, bu psuyu apu sistemli bir pc lazim bi arkadasa anakart ilr birliktr ona veririm 4ram slotlu anakart ilr yeni psu alırım olur biter inşallah
  5. MucahtKrkmz

Üniversite durumu var, yoksa garsntiye hemen yollayayim ama 2haftaya anca gelir, ki fan ses yapıyor diye yenisini vericeklerini zannetmiyorum, ben kendim söküp yeni fan takmayi düşünüyorum ama daha yeni aldım hemen garanti kapsami dışına sokmak da istemiyorum, simdilik idare ediyorum, uyguna fsp...
  6. MucahtKrkmz

Hazır sistem, farklı bir psu olsa secicektim itopya koymamış :(
  7. MucahtKrkmz

Beyler hazır sistem aldım, 1-2hafta once itopyadan. Böyle anlamsız bir ses geliyoedu fanlardan sandım tek tek kontrol ettim ekran kartı fanları dahil. Sonra psu fanı geldi aklıma kulağımı yaklastirdim ama o da ne garip bir gırıltı geliyor, hemen pcyi kapatıp fanı tornavida ile engelleyip pcyi...
  8. MucahtKrkmz

2-3ay sonra 2.el ekran kartı almayın!

2-3ay icinde ekran karti stoklari rahatlamaya başlaması durumunda minig yapan çok akıllı insanlar kartları pahalı iken elden çıkarmaya çalışacaklar, mümkün olduğunca şu 1-2 2.el ekran kartindan uzak durun derim, iyi günler
  9. MucahtKrkmz

Mining Yasaklansın!

10. MucahtKrkmz

Mining Yasaklansın!

Minigciler oturduğu yerden para kazanacak diye 5-10yilda bir para toplayıp pc almak isteyenler, olması gereken fiyattan 2000tl veya daha da fazla para vermek zorunda, bunun tek nedeni minig değil, dddr6 bellek üretimi yapan Cin in tatil dönemi ve nakliyeye yapılan zamlar. Kimse yarın ne...
  11. MucahtKrkmz

ekran kartı stok sorunu

6800 e rx5600xt li sistem alicaktim 2hafta önce kararlaştırdım, parayı simdi topladim tek tek vatan itopya molekül gsmigentr gamegaraj, hicbir yerde stok yok veya 250dolarlik kart 4000tl gibi fiyat çekilmiş. Kripto paralardan kolayca gelir elde edilme saçmalığı yüzünden normal fiyattan aldılar...
Top Bottom