Neler Yeni

Mining Yasaklansın!

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Adamların parası var adamlar rahatlıkla alıyor ve stokları bitiriyolar sonra olan bize oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam
Parası var alıyo olay bu zaten adam para kazanmış parasını harcıyo sanane ki bundan?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mücahit Korkmaz
Parası var alıyo olay bu zaten adam para kazanmış parasını harcıyo sanane ki bundan?
Minigciler oturduğu yerden para kazanacak diye 5-10yilda bir para toplayıp pc almak isteyenler, olması gereken fiyattan 2000tl veya daha da fazla para vermek zorunda, bunun tek nedeni minig değil, dddr6 bellek üretimi yapan Cin in tatil dönemi ve nakliyeye yapılan zamlar. Kimse yarın ne olacağını tahmin edemediği için hazır pclere saldırdılar. burada olmasını istediğim tek şey kripto paralardan elde edilen kârların azalması, bu sayede az da olsa üretilen ekran kartlarını normal kullanıcı "normal" fiyattan alabilir umarım.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Minigciler oturduğu yerden para kazanacak diye 5-10yilda bir para toplayıp pc almak isteyenler, olması gereken fiyattan 2000tl veya daha da fazla para vermek zorunda, bunun tek nedeni minig değil, dddr6 bellek üretimi yapan Cin in tatil dönemi ve nakliyeye yapılan zamlar. Kimse yarın ne olacağını tahmin edemediği için hazır pclere saldırdılar. burada olmasını istediğim tek şey kripto paralardan elde edilen kârların azalması, bu sayede az da olsa üretilen ekran kartlarını normal kullanıcı "normal" fiyattan alabilir umarım.
peki ya miningciler normal insanlar ekran kartı alsın oyun oynasın falan diye daha az para kazanmak zorunda mı ticaret zeka işidir

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mücahit Korkmaz
sende öyle bir başlık atmışsın ki yargısız infaz sanki.. ekran kartı stokları bitebilir gayet normal bişey sonuçta bedavaya almıyorlar herkes parasını verip alıyor. asıl alana değil fırsatçılık yapıp 6klık ürünü 10kya satmaya çalışanlara kızmalısın
peki ya miningciler normal insanlar ekran kartı alsın oyun oynasın falan diye daha az para kazanmak zorunda mı ticaret zeka işidir
Belli ki minig yapıyorsun anladık, beni bağlamıyor senin ne kazandığın, hatta cok fazla şuan minig yapan olması daha iyi, yüksek olasılıkla fiyatalr ericek kripto paralarda, benim derdim üretim bu kadar azken benim param var len gidip alıp minig yapip kicimi büyütüp para kazanayim diyen "akıllı" kisiler, bu minig olayina yatirim yapanlar korona öncesi umrumds değildi , kimsenin değildi, suan bu durum yatirimdan çıktı is gibi oldu ve benim gibi parası şimdi olup alamayanlara oldu, ha şimdi kendini savunmak için şöyle zenginler böyle kart aldı diceksin onlar zaten zengjn altın da alırlar dolarda işleri o, ama sizler işiniz olmadığı halde kolay para diyip zaten bellek üretimi aylardır işçi sayısı yüzünden düşük seviyede iken patir patır kart almaniz piyasayi yukseltip, pc almak isteyenlerin size karşı bir algı oluşturmasına ön ayak oluyorsunuz,

derbeder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
yok var ama sana yok
ARTIK MİNİNG YASAKLANSIN BE BU EKRAN KARTI FİYATLARI NE !?!?!
boş konu ve knk neden yasaklansın tmm ekran kartlarını bitiriyo ama neden adama zarar olmuyo devlete zaarr olmuyo sadece kartları bitirdi diye yasaklanamlı düşüncesi saçma .d

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kayıt olmadan buranın nasıl bir ortam olduğunu hangi şekilde öğrenebilirim Akıl zeka küpü Bey ?
Mesajlar kayıt olmadan da okunabiliyor :D ayrıca iltifat için teşekkürler ama ben aynı şeyi senin için diyemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,934
Üyeler
156,548
Son üye
alex57
Top Bottom