Arama sonuçları: *

1. O

R5 2600 sıcaklık değerleri normal mi?

Konuyu düzenleyecek olursak 2-3 gündür bakmama göre minimum 40 maksimum 75 dereceyi görmüş bu hafta Artics MX-4 2019 Edition termal macunu ile değişicek ve kasa güzelce temizlencek. Sonuçlarını farklarını gene bildiririm.
  2. O

Bir güncelleme yapayım bilgisayar sabah 12'den gece 12'ye kadar açık duruyor. Şu an değerler 43-45 civarı. Acaba akşama doğru uzun süre çalıştığından ısınmasına sebep olabilir mi?
  3. O

Tamamdır teşşekür ederim tavsiyeleriniz için
  4. O

Yok 2020 Başı gibi değişti Mart - Mayıs gibi fakat sürdükleri termal macun çok içime sinmedi düzgün bişey alıp yılda 1 temizlik ve termal macun yaptırmayı düşünüyorum kendim yapabilirim ama ne yalan söyliyim korkuyorum. 1611954027 Yok forumlarda bakınırken herkesin dediğinde bi 5-10 derece...
  5. O

Çözüm olarak ne yapılabilir termal macun değişim fan temizliği yaptırabileceğim bir yere götürsem sorun çözülürmü kendim yapmaya korkuyorum ne yalan söyliyim.
  6. O

Yaklaşık 2 yıldır sistem bende hepsini birlikte aldım. 2020 ortası gibide aldığım yer Vatan Bilgisayarın önerdiği bir yerde temizletmiştim termal macun ve fanlarını.
  7. O

Dostlar selam. AMD Ryzen 5 2600 CPU ile ASUS TUF Gaming 1660 OC Edition ekran kartını kullanıyorum . Bugün sıcaklık değerleri biraz fazla geldi boşta 50 derece. Valorant'ta 70 civarını görüyor. En düşük ayarlarda 230-150 arası FPS alıyorum bu sıcaklık değerleri yüksek midir, yüksek ise ne gibi...
Top Bottom