Arama sonuçları: *

1. A

Fotoğraf makinesi önerisi

Herkese iyi günler dilerim Fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum video özellikli güzel bir şey arıyorum bütçem 10k
  2. A

7000 TL Telefon Önerisi

7 bin TL ye kadar bütçem öneriniz nelerdir
  3. A

15 bin TL'ye Telefon önerisi

Öncelikle herkese iyi günler dilerim şuan elimde Xiaomi note 8 pro var yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve artık değiştirmenin zamanı geldi diye düşünüyorum 15 bin bütçem var ne önerirsiniz
  4. A

800 TL ev tipi yazıcı önerisi

Öncelikle iyi günler 800 TL bütçem var ev tipi yazıcı arıyorum tarayıcı, wifi ve usb olursa çok iyi olur önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  5. A

2500 TL Monitör önerisi

İyi günler arkadaşlar Benim kullanmakta olduğum GamePower curverd monitör vardı memnundum da kardeşim düşürüp kirdi yeni monitör Almayı düşünüyorum 27 inch istiyorum bütçem 2.500 TL önerilerinizi bekliyorum
  6. A

3 4 senedir kullanmadığım gözlük

Her 6 ayda bir yada yılda 1 kontrol gerekli takmam uygun olmaz
  7. A

400 500 TL arası Mekanik klavye önerisi

https://ty.gl/yklojst https://ty.gl/abuyfno2u Bunlara bak istersen güzeller
  8. A

İş tipi kasa ariyorum

Merhaba ben e ticaret ile uğraşıyorum şuan ki mağazamda bulunan sistem baya eski ve ağır kalıyor onun yerine güncel bir şey almak istiyorum bütçem kasa için 5000 TL
  9. A

250TL Bütçeye Gaming Mouse Önerisi

Merhabalar ben gaming mouse almak istiyorum bütçem 250 TL önerilerinizi bekliyorum
  10. A

Güncelleme sırasında hata aldim

Teşekkürler çözüldü
  11. A

Eski sürücüyü sildim yeni sürücüyü kurar iken mavi ekran yedim
  12. A

İndirdiğimi nasıl silecem pek anlamiyorum bu işlerden anlatirmisn
  13. A

Ekran kartı sürücüsünü günceller iken bi anda ekran gitti anında geri geldi güncelleme sırasında bi sorun oluştu diye ondan sonra kapattim güncelleme yi sağ tık yaptığımda amd Radeon ayarlari gözükmüyor du pc yi kapatıp açtım amd geldi ama resimde paylaştığım hatayi almaya başladım lütfen yardım...
  14. A

2 klavye arasinda kaldım yardim edin

Hangisi daha uzun kullanim sunar 1624309978 Bu kronik sorun her ürün de çıkıyor mu yoksa belli ürünler mi
  15. A

Hangisi daha uzun kullanim sunar o önemli
  16. A

Selam başlıktan da anlaşılacağı gibi w klavye modeli arasında kaldım Klavye 1 : GAMEPOWER OGRE RGB BLUE SWİTCH MEKANİK KLAVYE klavye 2: gamenote hv-kb432l rgb BLUE SWİTCH mekanik klavye SİZCD HANGİSİ GÜZEL
  17. A

300-400 TL Klavye önerisi

Gamepower ürünlerinde araştırdığım kadar 2 3 ay sonra tuş basma sorunu oluşuyor muş kronik sorunlu diye biliyorum onun için fazla bakmadim onlara
  18. A

300-400 TL Klavye önerisi

Şu an güncel kullandığım klavye az önce tamamen bozuldu 400 TL bütçem var mekanik blue switch bı klavye arıyorum bilek destekli bi klavye Not: gamepower harici
Top Bottom