Neler Yeni

300-400 TL Klavye önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ABDULLAH
Bütçe
400
Şu an güncel kullandığım klavye az önce tamamen bozuldu 400 TL bütçem var mekanik blue switch bı klavye arıyorum bilek destekli bi klavye
Not: gamepower harici

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Blue Switch demişsin;

Hepsiburada'da 50TL kuponla 280TL.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
Gamepower harici demişin ama Saber bakmanı öneririm. Onun dışında kablosuz modeller var ben şahsen kabloyu hiç sevmediğim için klavyesinden kulaklığına full kablosuz aşağıya o fiyat aralığında klavye linklerini bırakıyorum. İYİ GÜNLER :)

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
50tl kupon ile 330TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamepower harici demişin ama Saber bakmanı öneririm. Onun dışında kablosuz modeller var ben şahsen kabloyu hiç sevmediğim için klavyesinden kulaklığına full kablosuz aşağıya o fiyat aralığında klavye linklerini bırakıyorum. İYİ GÜNLER :)

Saber RGB kullanmış biri olarak Önermiyorum. Tuşlarıyla az uğraşmadım.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Rezil Rampage ürünlerine hiç bakmayın baştan. Ha Gamepower ha Rampage aynı şeyin laciverti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Neziralp Kaya
2 seneye yakın kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım sonrasında kablosuz istediğim için değiştirmek zorunda kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ABDULLAH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gamepower ürünlerinde araştırdığım kadar 2 3 ay sonra tuş basma sorunu oluşuyor muş kronik sorunlu diye biliyorum onun için fazla bakmadim onlara

Top Bottom