Arama sonuçları: *

1. A

Fotoğraf makinesi önerisi

Herkese iyi günler dilerim Fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum video özellikli güzel bir şey arıyorum bütçem 10k
  2. A

7000 TL Telefon Önerisi

7 bin TL ye kadar bütçem öneriniz nelerdir
  3. A

15 bin TL'ye Telefon önerisi

Öncelikle herkese iyi günler dilerim şuan elimde Xiaomi note 8 pro var yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve artık değiştirmenin zamanı geldi diye düşünüyorum 15 bin bütçem var ne önerirsiniz
  4. A

800 TL ev tipi yazıcı önerisi

Öncelikle iyi günler 800 TL bütçem var ev tipi yazıcı arıyorum tarayıcı, wifi ve usb olursa çok iyi olur önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  5. A

2500 TL Monitör önerisi

İyi günler arkadaşlar Benim kullanmakta olduğum GamePower curverd monitör vardı memnundum da kardeşim düşürüp kirdi yeni monitör Almayı düşünüyorum 27 inch istiyorum bütçem 2.500 TL önerilerinizi bekliyorum
  6. A

İş tipi kasa ariyorum

Merhaba ben e ticaret ile uğraşıyorum şuan ki mağazamda bulunan sistem baya eski ve ağır kalıyor onun yerine güncel bir şey almak istiyorum bütçem kasa için 5000 TL
  7. A

250TL Bütçeye Gaming Mouse Önerisi

Merhabalar ben gaming mouse almak istiyorum bütçem 250 TL önerilerinizi bekliyorum
  8. A

Güncelleme sırasında hata aldim

Ekran kartı sürücüsünü günceller iken bi anda ekran gitti anında geri geldi güncelleme sırasında bi sorun oluştu diye ondan sonra kapattim güncelleme yi sağ tık yaptığımda amd Radeon ayarlari gözükmüyor du pc yi kapatıp açtım amd geldi ama resimde paylaştığım hatayi almaya başladım lütfen yardım...
  9. A

2 klavye arasinda kaldım yardim edin

Selam başlıktan da anlaşılacağı gibi w klavye modeli arasında kaldım Klavye 1 : GAMEPOWER OGRE RGB BLUE SWİTCH MEKANİK KLAVYE klavye 2: gamenote hv-kb432l rgb BLUE SWİTCH mekanik klavye SİZCD HANGİSİ GÜZEL
  10. A

300-400 TL Klavye önerisi

Şu an güncel kullandığım klavye az önce tamamen bozuldu 400 TL bütçem var mekanik blue switch bı klavye arıyorum bilek destekli bi klavye Not: gamepower harici
  11. A

İşlemci alacam yardımcı olur musunuz

Şu anki işlemcim ryzen 3 3100 değiştirmek istiyorum bütçem 2.500 k önerilerinizi bekliyorum teşekkürler Anakart: gigabyte b450 s2h Ram:2x16 gb Ekran kartı: xfx amd Radeon rx 5500 xt
  12. A

Google hesabım çalındı yardıma ihtiyacım var

Selam arkadaşlar dün gece bana durmadan değişik değişik mesajlar geldi tel kendi kendini 0 ladı hesabımı felan kurayım dedim Google hesabın numarası ve şifresi değişmiş nasl geri alabilirim yardımcı olabilecek varmı lütfen
  13. A

2600 TL telefon önerisi

Öncelikle iyi günler dilerim malum babalar günü yaklaşıyor bende babama hediye olarak telefon almak istiyorum Bütçem 2600 TL lütfen bana yardımcı olabilir misiniz?
  14. A

Micro USB Soketi Type-C Olarak Değiştirilir mi?

BELKİ DEDİKLERİM BİR ÇOĞUNUZA SAÇMA GELECEK AMA MERAK ETTİĞİM BİR ŞEY VAR BENİM EVDE MİCRO USB GİRİŞLİ Bİ TEL VAR KULLANMIYORUM BEN BU TELEFONUN SOKETİ TYP-C YAPABİLİR MİYİM SADECE SORUYORUM MERAK ETTİM
  15. A

Telefonum açılmıyor.

Cihazım Samsung A10 dün cihazım yere düştü bir sıkıntı olmadı halen çalışıyordu ve bugün sabah açmaya çalıştım önüme kırmızı çizgiler geldi ve ekran gitti cihaz açılıyor ses titreşim filan geliyor ama ekran yok sorun nedir acaba lütfen yardımcı olunuz
  16. A

otantik ürün ne demek

selam a101 den bugün mi redmi powerbank aldım kullanım klavuzunu incelediğim zaman ürünün orjinal olup olmadığını sorgulaya biliryoruz ve sorguladığım zaman otantik üründür dedi otantik ne demek
  17. A

Mekanik klavye önerisi

Merhaba arkadaşlar 350 TL bütçem var mekanik blue switch li bı klavye önere bilirmisiniz
  18. A

xiaomi note 8 pro hata

cihazım note 8 pro durduk yere kendini resetlemeye başladı cihaz şuan kendi kendine recovery menü ye atıyor açılmıyor cihaz nasıl düzelir yada içindeki bilgileri nasıl kurtara bilir lütfen yardım ediniz
  19. A

9k gaming laptop önerisi ?

Abim şehir dışına üni ye gidecek laptop arıyor Hem oyun oynayabileceği hemde iş ve dersleri hal edebileceği bi laptop ariyor 16 gb ramli hangi laptop lari önerirsiniz
  20. A

XfX ürünleri alınır mi

XFX markası sanırım tr te yeni gelen bi marka pek bilinmiyor kulananlar var ise nasıl bi marka alınır mı xfx ürünleri Benim alacağım model: XFX Amd Radeon rx 5500 xt thic II pro 8gb 128 bit
Top Bottom